Home Builder 4Young Architects ES-SYSTEM – 4YOUNG ARCHITECTS
0

ES-SYSTEM – 4YOUNG ARCHITECTS

0
0

ES-SYSTEM to wiodąca polska firma w branży oświetleniowej. Projektuje, wdraża, produkuje i sprzedaje szeroki asortyment profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych LED o wysokiej wydajności przeznaczonych dla środowisk architektonicznych, przemysłowych, handlowych i miejskich.

Jej produkty obejmują wiele zastosowań oświetleniowych i oferują liczne konfiguracje, pozwalając rozwiązywać najróżniejsze wyzwania oświetleniowe, od małych wnętrz biurowych, po galerie handlowe, sale koncertowe, duże stadiony, ośrodki edukacji i przestrzenie medyczne.

Realizacja niestandardowych projektów stawia firmę w pozycji rzetelnego i zaufanego partnera. To przekłada się na wieloletnią i owocną współpracę z czołowymi – krajowymi i zagranicznymi – pracowniami architektonicznymi oraz biurami projektowymi. Ta współpraca wielokrotnie przełożyła się na stworzenie innowacyjnych rozwiązań.

O ich jakość dbają dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. Firma ES-SYSTEM na każdym kroku przestrzega rygorystycznych standardów dotyczących trwałości, wytrzymałości oraz energooszczędności. Ponadto wszystkie systemy oświetleniowe spełniają wymagania w zakresie bezpieczeństwa fotobiologicznego. W celu zagwarantowania najwyższej jakości oprawy badane są w firmowym, certyfikowanym laboratorium, przy wykorzystaniu nowoczesnych stanowisk badawczych.

open