Home Biznes i Ludzie BLACHY PRUSZYŃSKI ZAPRASZAJĄ NA GALĘ BUILDER FOR THE FUTURE
BLACHY PRUSZYŃSKI ZAPRASZAJĄ NA GALĘ BUILDER FOR THE FUTURE
0

BLACHY PRUSZYŃSKI ZAPRASZAJĄ NA GALĘ BUILDER FOR THE FUTURE

0
0

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. od samego początku stawia na młode, wykształcone kadry oraz działalność edukacyjną.

Krzewienie nowatorskiej myśli technicznej na temat lekkiej obudowy realizujemy przy współpracy z wieloma wyższymi uczelniami technicznym w Polsce. Do naszego zakładu w Sokołowie k. Warszawy zapraszamy zorganizowane grupy studentów – na zajęcia dydaktyczne, wykłady oraz zwiedzanie produkcji. Nasi pracownicy, w porozumieniu z wykładowcami, organizują seminaria szkoleniowe na uczelniach w całym kraju.

Zaangażowanie PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. w nowatorski program edukacyjny BUILDER4YOUNGENGINEERS, w KONKURS DLA MŁODYCH INŻYNIERÓW czy też objęcie mecenatem pierwszej edycji Gali BUILDER FOR THE FUTURE, to proces naturalny, wynikający z długofalowej i świadomej polityki firmy patrzącej w przyszłość. To kolejny rozdział wpisujący się w naszą mrówczą pracę dydaktyczną. To kolejny milowy krok w historii firmy, mający na celu promowanie lekkiej obudowy wśród przyszłej kadry inżynierskiej.

PRUSZYŃSKI Sp. z o.o., jako Partner Strategiczny BUILDER4YOUNGENGINEERS oraz Mecenas Gali BUILDER FOR THE FUTURE raz jeszcze serdecznie na nią zaprasza – do zobaczenia 24 maja, w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie!

open