Home Inwestycje Wisła Residence – nowoczesne rezydencje
Wisła Residence – nowoczesne rezydencje
0

Wisła Residence – nowoczesne rezydencje

0
0

Wisła Residence to najnowsza planowana inwestycja Flash Development zlokalizowana w rejonie ul. Włóki na warszawskim Wilanowie. Będzie to zespół 11 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych i jednego budynku jednorodzinnego jednolokalowego w zabudowie wolnostojącej.

Większość z planowanych budynków to jednorodzinne dwulokalowe domy z garażami w bryle. W ramach kompleksu będzie także wybudowany jeden obiekt mieszkalny jednorodzinny wolnostojący. Rezydencje oferują metraż od 145 do 149 m2 powierzchni użytkowej wraz z czterema miejscami postojowymi dla każdego domu (w tym dwustanowiskowe garaże o powierzchni 42 m2).

Wisła Residence to nowoczesna architektura wkomponowana w otaczający krajobraz. Do dyspozycji mieszkańców jest przestrzeń wokół budynków, którą każdy może dowolnie zagospodarować. Kameralne domy mają własne duże ogrody (od 600 do 660 m2). Co więcej, znajdują się w otoczeniu naturalnej przyrody terenu Wisły oraz przyległych do niej plaż (zaledwie 450 m od linii rzeki). To idealne miejsce do odpoczynku w ciszy i spokoju, w sąsiedztwie Rezerwatu Wysypy Zawodowskiej, a także okazja do długich spacerów.

Miejsce inwestycji jest bardzo dobrze skomunikowane. Działka leży zaledwie 5 minut drogi w prostej linii od trasy S2 (południowej obwodnicy Warszawy). Ukończony właśnie nowy odcinek Południowej Obwodnicy Warszawy S2, z węzłem oddalonym o 4 km, pozwala na szybką komunikację w obrębie stolicy oraz umożliwia sprawny wyjazd z miasta we wszystkich kierunkach. Przystanek miejskiej linii autobusowej znajduje się 15 minut od inwestycji. Z kolei aby znaleźć się na lotnisku im. Fryderyka Chopina, wystarczy mniej niż półgodzinna podróż autem. Inwestycja jest położona zaledwie 5 km na południe od Pałacu w Wilanowie. Co istotne, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, w bliskim sąsiedztwie znajdują się żłobki, przedszkola i galerie handlowe.


MATEUSZ PASTEWKA, Prezes Flash Development

Osiedle Wisła Residence będzie zlokalizowane w malowniczej części Wilanowa, zaledwie kilka kilometrów od Śródmieścia, w okolicy niezwykłej pod względem przyrodniczym. Chcieliśmy zaproponować przyszłym mieszkańcom wysoki standard nieruchomości blisko natury, ale jednocześnie z dostępem do usług oraz miejskiego życia. Domy będą wykonane z jakościowych materiałów. Idealnie wpiszą się w klimat eko, gdyż zaplanowano w nich ekologiczne rozwiązania technologiczne, np. pompy ciepła czy solary. Mieszkańcy będą mogli w nich zamieszkać już na przełomie 2023 / 2024 roku.


Fot. arch. Flash Development

open