SOLIDNA POLSKA MARKA

admin
0
,,Przez ostatnie 35 lat wiele się w Polsce zmieniło, ale jedno jest niezmienne. Mianowicie to, że jesteśmy liderem w swojej branży.” Rozmowa z Krzysztofem Pruszyńskim, założycielem i Prezesem firmy Blachy Pruszyński.
a717KJ5Gxg4Ah5

ZŁOTA ERA RYNKU MAGAZYNOWEGO

Twinson Click w nowej odsłonie

admin
0
System montażowy Twinson Click od firmy Deceuninck pozwala zamontować taras bez użycia ani jednej śruby. Jest to przełomowe rozwiązanie na rynku systemów tarasowych, a od czerwca br. doczeka się zwiększenia swoich możliwości.
a717KJ5Gxg4Ah5

DR INŻ. MARIUSZ GACZEK

Mistrzowskie Typowanie Aluplast 2021

admin
0
Wprawdzie musieliśmy odczekać cały rok, ale już za 4 dni prawdziwe święto dla wszystkich fanów piłki nożnej – Mistrzostwa Europy Euro 2020.  Aluplast po raz kolejny przygotował zabawę, która umożliwia typowanie wyników meczów i sprawdzenie się w emocjonującej rywalizacji. Na potrzeby akcji przygotowana została specjalna aplikacja dostępna pod adresem https://aluplast.euro2020typ.pl  . To bardzo intuicyjna aplikacja, […]
a717KJ5Gxg4Ah5

Konferencja Nowe oblicze BIM

EKSPORT 2021

admin
0
W jakiej kondycji jest eksport materiałów i usług budowlanych? Jakie wyzwania stawia dziś przed firmami? Które produkty podbijają rynki zagraniczne? O zdanie zapytaliśmy największych eksportowych graczy.
a717KJ5Gxg4Ah5

CERTYFIKACJA A KOSZTY OPERACYJNE

open