MATEUSZ MACIEJEWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

Szymon Kurek
0
Mając zaledwie 22 lata, rozpoczął swoją pełną aktywność w ramach rynku nieruchomości. Mateusz Maciejewski w Regionie Kujawsko-Pomorskim jest uznawany za osobowość rynku deweloperskiego. Do każdej inwestycji podchodzi indywidualnie i z dbałością o detal, nie uznaje półśrodków oraz kompromisów w doborze materiałów czy rozwiązań, chcąc tworzyć obiekty na lata.
a717KJ5Gxg4Ah5

BUILDER – DODATEK BRANŻOWY – MAJ 2016

Wspaniały obiekt, duży projekt

Szymon Kurek
0
Budowa przypadła na pierwszy rok wybuchu pandemii, a zakres prac był ogromny, bo „pod klucz” z pełnym wyposażeniem. O pozytywnych wspomnieniach, wyzwaniach i sukcesach podczas realizacji nowej siedziby Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Poznaniu opowiada ŁUKASZ KAWCZYŃSKI, Prezes Zarządu P.B.U. „BUDOPOLPOZNAŃ”.
a717KJ5Gxg4Ah5

INTELIGENTNY RZESZÓW

DPS o standardzie europejskim

Szymon Kurek
0
Dom Pomocy Społecznej nr 1 w Poznaniu projektu Archimedia Architekci & Inżynierowie to przykład nowoczesnego miejsca stałego pobytu, przystosowanego do potrzeb seniorów. Placówka wyznacza nowe wzorce budowania tego typu domów w Polsce, a także spełnia europejskie standardy.
a717KJ5Gxg4Ah5

EFEKTYWNA TERMOIZOLACJA DACHU

KOLOROWE LATO W LAHTI PRO

Szymon Kurek
0
Sportowe buty typu sneakers w ofercie marki odzieży ochronnej? Jak najbardziej – jeśli możesz mieć buty solidne jak do pracy i jednocześnie wygodne oraz przewiewne jak obuwie sportowo-rekreacyjne to nie przegap takiej okazji! Łap najnowsze wzory od LAHTI PRO, gdzie do znanych i docenianych czarnych butów sportowych dołączyła właśnie paleta ich kolorowych odmian.
a717KJ5Gxg4Ah5

ACCIONA kończy terminowo budowę U-City Residence

SPAJANIE ARCHITEKTURĄ

Szymon Kurek
0
Kładka w Dobczycach, poprowadzona nad niewielką, lecz stromą oraz dość głęboką doliną, miała za zadanie połączyć dwa miejsca, ale i pozwolić na oglądanie oraz podziwianie otaczającego krajobrazu i jego przyrody.
a717KJ5Gxg4Ah5

3 KILOMETRY WYZWAŃ

Aluminiowa moskitiera od Yawal – skuteczna ochrona przed intruzami

Szymon Kurek
0
Denerwują Cię latające wokół ucha muchy? Masz dość ugryzień przez komary? Możesz próbować walczyć z owadami za pomocą różnych gadżetów lub zapobiegać przedostawaniu się większych ilości tych zwierząt do domu. Niekoniecznie wiąże się to z nieotwieraniem okien – w gorące dni nieco świeżego, nocnego powietrza potrafi zapewnić doskonały sen. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po moskitierę.
a717KJ5Gxg4Ah5

UNICOMM technologia inteligentnych mieszkań

open