Home Firmy DAKO NA TARGACH ECOBUILD W LONDYNIE I MADE EXPO W MEDIOLANIE
DAKO NA TARGACH ECOBUILD W LONDYNIE I MADE EXPO W MEDIOLANIE
0

DAKO NA TARGACH ECOBUILD W LONDYNIE I MADE EXPO W MEDIOLANIE

0
0

Imprezy targowe w Londynie i Mediolanie to jedne z najważniejszych punktów na targowej mapie Europy. W tym roku nie zabrakło na nich także firmy DAKO. 

Firma DAKO zaprezentowała podczas nich nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania cieszące się popularnością na danym rynku.

Od 7 do 9 marca firma DAKO obecna była na targach Ecobuild, które są największą międzynarodową imprezą w Wielkiej Brytanii promującą ideę zrównoważonego budownictwa ekologicznego. Następnie, od 8 do 11 marca produkty DAKO można było zobaczyć w Mediolanie podczas MADE Expo, czyli największych włoskich targów budowlanych.

Oba wydarzenia są miejscem spotkań architektów, przedsiębiorców i profesjonalistów związanych z budownictwem. Stanowią doskonałą okazję do zapoznania się ze światowymi trendami i kierunkami rozwoju branży oraz nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych. Stoiska targowe DAKO cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Firma podczas targów zaprezentowała produkty wykorzystujące najnowsze technologie oraz wyróżniające się pod względem estetyki i wysokiej jakości, m.in. kompleksową stolarkę z kolekcji HarmonyLine czy innowacyjny system inteligentnego sterowania domem. Nie zabrakło także produktów przeznaczonych pod specyficzne wymagania poszczególnych rynków, tj. czerwone drzwi drewniane w Londynie czy okna z kolorowymi witrażami we Włoszech.

open