Home News OSTATNIA SZANSA NA NAGRODY W MISTRZOSTWACH KADRY BHP!
OSTATNIA SZANSA NA NAGRODY W MISTRZOSTWACH KADRY BHP!
0

OSTATNIA SZANSA NA NAGRODY W MISTRZOSTWACH KADRY BHP!

0
0

To ostatnia szansa, aby zawalczyć o nagrody w III edycji Mistrzostw Kadry BHP. Pierwszy etap konkursu kończy się 12 maja. Aby przystąpić do rywalizacji  należy wejść na stronę: http://bezpieczniwpracy.pl/mistrzostwa-kadry-bhp-2017/. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody:  Iphone, tablet, kamerka GoPro, koszulki i kurtki, bony oraz vouchery na szkolenia i wydarzenia branżowe.

Mistrzostwa Kadry BHP są największym branżowym konkursem w Polsce popularyzującym tematykę bezpieczeństwa i higieny pracy. Do walki o nagrody przystąpić może każdy  zainteresowany tematyką BHP.

Pierwszy etap Mistrzostw trwa od 24 kwietnia do 12 maja 2017. Uczestnicy muszą prawidłowo odpowiedzieć na 30 pytań zamkniętych przygotowanych przez Komisję Konkursową. 50 najlepszych osób, zostanie zaproszonych do drugiego etapu, który  odbędzie się  w dniach 18-21 maja 2017.

Dodatkowo każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie partnera Mistrzostw – firmy Movida – na najciekawsze case study z wdrażania i egzekucji zasad BHP. O warunkach przystąpienia do konkursu organizatorzy będą informować mailowo. Do wygrania jest m. in. voucher na udział w wybranym FORUM NOWOCZESNE BHP 2017.

Konkursowi patronują najważniejsze instytucje państwowe i media branżowe związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wśród nich znajduje się Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Pracodawcy RP i Konfederacja Lewiatan.

Zmagania uczestników oceniać będzie Komisja Konkursowa w składzie:

  • Marek Maszewski, Dyrektor Działu Nadzoru SEKA S.A., Przewodniczący Komisji Konkursowej
  • Dr Jolanta Łodzińska, adiunkt na WNHIS w Instytucie Socjologii UKSW w Warszawie, kierownik Zakładu Pomocy i Profilaktyki Społecznej.
  • Maciej Jagielski, Kierownik Zespołu BHP i PPOŻ Urzędu Dozoru Technicznego
  • Bartosz Kowalczyk, Kierownik Projektów Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia LafargeHolcim
  • UW dr hab. Jacek Męcina, Doradca Zarządu Konfederacji Lewiatan
  • Witold Polkowski, Ekspert Pracodawców RP
  • Irena Sajkowska, Główny Specjalista w Departamencie Prewencji i Rehabilitacji ZUS
  • Artur Sobota, Kierownik Sekcji Prewencji w Departamencie Prewencji i Promocji w Głównym Inspektoracie Pracy
  • Krystyna Świder, Kierownik Centrum Edukacyjnego Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego
  • Tadeusz Zając, Społeczny Doradca Prezydenta Pracodawcy RP

9 czerwca 2017 roku odbędzie się specjalna Gala Mistrzostw Kadry BHP, na której poznamy zwycięzców.

Informacje na temat Koalicji Bezpieczni w Pracy dostępne są w serwisie: www.bezpieczniwpracy.pl.


Koalicja Bezpieczni w Pracy zawiązana została z inicjatywy firm CWS-boco Polska, PW Krystian, LafargeHolcim oraz TenCate Protective Fabrics w 2014 roku, w celu promowania kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy wśród pracowników i pracodawców. W 2015 roku do grona Koalicjantów dołączyła firma SEKA S.A., w 2017 firma Inter Cars. Cel Koalicji realizowany jest poprzez działalność edukacyjną na temat obowiązujących norm i procedur oraz pokazywanie dobrych praktyk oraz informowanie o korzyściach wynikających z wdrażania wysokich standardów bezpieczeństwa
w miejscu pracy.

open