TARASOWE DRZWI NAROŻNE DAKO

TARASOWE DRZWI NAROŻNE DAKO

0

TARASOWE DRZWI NAROŻNE DAKO

0
0

Tarasowe drzwi narożne DA-77 HST firmy DAKO to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących dużych i efektownych przeszkleń, pozwalających na harmonijnie połączenie wnętrza domu z balkonem, tarasem czy otwartą przestrzenią ogrodu.

Aluminiowe drzwi narożne DA-77 HST działają w oparciu o innowacyjny podnoszonoprzesuwny system otwierania, który delikatnie unosi skrzydło poruszające się na specjalnych rolkach, przez co przesuwanie drzwi nie wymaga żadnego wysiłku. Dodatkowym atutem są wielkogabarytowe przeszklenia (maks. wymiary skrzydła: 3300 mm x 3200 mm), które nie tylko doskonale doświetlają wnętrze, ale również nadają budynkowi lekkości, a wnętrzu prestiżowego i przestrzennego charakteru. Ciepły, trzykomorowy profil, przekładki termiczne z poliamidu wzmacnianego włóknem szklanym, potrójny pakiet szybowy wypełniony gazem szlachetnym oraz ramka międzyszybowa TGI zapewniają wysoki stopień izolacji termicznej i akustycznej. Dla konstrukcji referencyjnej (wymiary: 2460 mm x 2180 mm) Uw wynosi 1,1 W/m2K, a dzięki wytrzymałym oraz smukłym profilom umożliwiają budowę niskoprogowych drzwi o ciężarze skrzydła do 300 kg.

W ramach systemu istnieje możliwość zlicowania od wewnątrz progu z płaszczyzną podłogi, co eliminuje przeszkodę w ciągu komunikacyjnym, zapewniając domownikom maksymalną wygodę. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest również zastosowanie ruchomego słupka, który pozwala otworzyć cały narożnik, umożliwiając tym samym odpowiednią cyrkulację powietrza. Na wysoki komfort użytkowania wpływa także możliwość wyboru różnych funkcji otwierania drzwi oraz umiejscowienia klamki, która może znajdować się zewnątrz lub z obu stron drzwi, może być uchwytem lub posiadać wkładkę, zamykaną na kluczyk. Bogata kolorystyka pozwala na dowolne wykończenie powierzchni i dostosowanie jej do indywidualnego charakteru budynku. Klienci mogą wybierać zarówno spośród klasycznych kolorów z palety RAL, kolorów strukturalnych, bikolorów czy lakierów drewnopodobnych. Narożne drzwi tarasowe firmy DAKO idealnie wpisują się w nowoczesne trendy transparentnej architektury. Z pewnością zyskają uznanie osób ceniących funkcjonalne i jakościowe rozwiązania, i świetnie sprawdzą się zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i apartamentach czy hotelach.

open