Home Biznes i Ludzie FAKRO SPEŁNIA MARZENIA
FAKRO SPEŁNIA MARZENIA
0

FAKRO SPEŁNIA MARZENIA

0
0

Firma FAKRO, światowy potentat w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, zaangażowała się w akcję pomocy na rzecz państwa Olszewskich ze Zblewa koło Starogardu Gdańskiego.

Rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji, FAKRO przekazało trzy okna dachowe z kołnierzami.

Inicjatorem i organizatorem pomocy dla siedmioosobowej rodziny była Fundacja „Fabryki Marzeń” z Kielc, której partnerem jest firma FAKRO.

Mieszkanie państwa Olszewskich wymagało gruntownego remontu. Konieczna była wymiana izolacji, czy odgrzybienie pomieszczenia. Na bezużytecznym poddaszu zaaranżowano trzy doświetlone i przytulne pokoje dla najstarszych dzieci.

Pani Beata i pan Marcin wychowują razem pięcioro dzieci. 18- letnią Dominikę, 17- letniego Tomka, 12- letnią Karolinę, 5- letnią Amelię i roczną Milenkę. Dominika uczy się w szkole gastronomicznej, interesuje ją fitness i dietetyka, więc w przyszłości chciałaby pracować jako trener osobisty. Tomek ma zdolności do nauki języków obcych, a w przyszłości chciałby zostać piosenkarzem lub aktorem. Karolina marzy o karierze modelki.

Wierzę, że w wyremontowanym domu dzieci państwa Olszewskich będą mogły spełniać swoje marzenia. Tego im z serca życzę. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak szczytnej akcji „Fabryki Marzeń” – komentuje Janusz Komurkiewicz, członek zarządu FAKRO.

W akcję pomocową zaangażowało się wiele firm przekazując m.in. materiały budowlane. Całość wykonanego remontu szacuje się na kwotę ok. 120 tys. zł.

open