Home Bez kategorii F.B.I. TASBUD S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
F.B.I. TASBUD S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017
0

F.B.I. TASBUD S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2017

0
0

F.B.I. TASBUD S.A. to firma posiadająca wyłącznie polski kapitał. Głównym profilem działalności Spółki jest generalne wykonawstwo inwestycji kubaturowych na terenie Polski i poza jej granicami.

Wieloletnie doświadczenie, doskonałe zaplecze techniczne i wykwalifikowana kadra umożliwiają osiągnięcie wspólnego sukcesu, czego dowodem jest realizacja inwestycji budowlanych z wielu sektorów, m.in.: budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej oraz specjalistycznego. Firma znana jest również na rynkach: skandynawskim, azjatyckim i afrykańskim, które to z racji swego potencjału stanowią istotny element strategii biznesowej F.B.I. TASBUD S.A., ukierunkowanej na dywersyfikację kierunków sprzedaży.
Przedsiębiorstwo sukcesywnie rozbudowuje w swej strukturze segment budownictwa eksportowego, którego główne ogniwo stanowią doskonali polscy specjaliści, posiadający wiedzę i doświadczenie w handlu zagranicznym, oparte również o znajomość lokalnych uwarunkowań. F.B.I. TASBUD S.A. aktywnie działa na rynkach zagranicznych jako Generalny Wykonawca, realizując projekty dotyczące inwestycji kubaturowych z zakresu zarówno budownictwa specjalistycznego, czego przykładem może być modernizacja fabryk na terenie Libii, jak również budownictwa mieszkaniowego na terenie krajów skandynawskich.
Niewątpliwy wpływ na dynamiczny rozwój firmy ma zaangażowana, doświadczona kadra, składająca się zarówno z wykwalifikowanych specjalistów, jak i ambitnych osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Liczba pracowników zatrudnionych w 2017 r. wzrosła o ponad 32% (w stosunku do roku 2016). Wiele lat temu w Spółce został stworzony Pion Naukowo-Badawczy pod kierownictwem wiceprezesa dr inż. Andrzeja Czapczuka, w szeregi którego wchodzą najwybitniejsi naukowcy oraz inżynierowie F.B.I. TASBUD S.A. Spółka może się pochwalić licznymi rozwiązaniami, które usprawniły prace na budowie, jak również polepszyły bezpieczeństwo techniczne i gwarancyjne na realizowanych obiektach.

open