Home CYFROWE LATO JAKOŚCI 2020 CYFROWE LATO 2020 – FAKRO
CYFROWE LATO 2020 – FAKRO
0

CYFROWE LATO 2020 – FAKRO

0
0

Przy produkcji okien fasadowych firma FAKRO wykorzystuje oprogramowanie Stolcad®, które umożliwia zaprojektowanie różnych konstrukcji w intuicyjny sposób, zapewniając jednocześnie bieżącą weryfikację możliwości technologicznych.

JANUSZ KOMURKIEWICZ
Członek Zarządu FAKRO

Mózgiem działania firmy FAKRO jest system JD Edwards, który należy do światowej czołówki systemów ERP. Jest on zintegrowany z platformą do obsługi klientów B2B, która działa nie tylko na rynku polskim, ale jest również rozszerzana na kolejne rynki eksportowe. Wdrażamy także automatyczny system wycen niestandardowych, który wspomoże przygotowanie ponad 10 000 niestandardowych ofert na rok.

Na Magazynie Centralnym funkcjonuje system WMS zaprojektowany i wdrożony pod kątem wsparcia łańcucha dostaw oraz optymalizacji procesów logistycznych. System ten, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych tech nologii i automatycznej identyfikacji, usprawnia oraz przyspiesza kluczowe procesy, takie jak: przyjęcie towaru, kompletacja wysyłek, wydania produktów.

Przy produkcji okien fasadowych firma FAKRO wykorzystuje oprogramowanie Stolcad®, które umożliwia zaprojektowanie różnych konstrukcji w intuicyjny sposób, zapewniając jednocześnie bieżącą weryfikację możliwości technologicznych. Jego atutem jest bezpośrednie połączenie z maszynami numerycznymi, co znacząco wpływa na optymalizację procesów produkcyjnych. Stolcad jest także wyposażony w moduły handlowe pozwalające na kompleksową wycenę i przygotowanie oferty na stolarkę okienną. Oprogramowanie centralne połączone jest online z aplikacjami dostępnymi w punktach dystrybucyjnych, ułatwiając wymianę informacji i proces zamówień.

open