Home Aktualności Nowy Dyrektor Zarządzający na rynek europejski w Buro Happold
Nowy Dyrektor Zarządzający na rynek europejski w Buro Happold
0

Nowy Dyrektor Zarządzający na rynek europejski w Buro Happold

0
0

Christian Ulrich został mianowany nowym Dyrektorem Zarządzającym na Europę w Buro Happold, renomowanym międzynarodowym, wielobranżowym biurze projektowym. Zostanie on partnerem oraz dołączy do globalnego zespołu zarządzającego firmy. Christian będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój Buro Happold w Europie.  Nominacja jest potwierdzeniem jego dotychczasowych osiągnięć i kompetencji zawodowych, zdobytych w czołowych firmach konsultingowych w Niemczech, a w szczególności na poprzednim stanowisku, jako Chief Operating Officer w Arcadis, oddziale na Europę Środkową. Christian wniesie do firmy bogactwo wiedzy i relacji biznesowych, w połączeniu z solidną, specjalistyczną wiedzą oraz szerokim wglądem w rynek europejski.

Komentując swoją nominację, Christian powiedział: „Dołączam na początku niezwykle obiecującego, kolejnego rozdziału w historii Buro Happold. Wykorzystam całe moje doświadczenie, aby kontynuować rozwój firmy opartej na solidnych podstawach i istniejącej już sieci biur w Berlinie, Monachium, Warszawie, Kopenhadze i Rotterdamie. Dzięki organicznemu rozwojowi oraz strategicznym przejęciom, wzmocnimy kreatywne i techniczne talenty w całej Europie, dzięki którym Buro Happold zyskało reputację światowej klasy”.

James Bruce, Chief Executive Officer w Buro Happold, dodał: “Europa ma kluczowe znaczenie dla naszych ambicji na najbliższe pięć lat, dlatego cieszymy się, że na czele stoi Christian. To niezwykle ekscytujący czas dla naszej organizacji, rozwijającej się prężnie zarówno na naszym kontynencie, jaki i na całym świecie”.

Nominacja Christian’a przypada w kluczowym momencie dla firmy i stanowi centralną część jej strategii rozwoju. James Bruce, CEO, ujawnił swoje ambitne plany na początku 2021 r., według których w ciągu najbliższych sześciu lat Buro Happold ma podwoić wielkość, z 2000 do 4000 pracowników, m.in. dzięki przejęciom, spółkom joint venture oraz partnerstwom w kluczowych regionach na całym świecie, w tym także w Europie.

Ugruntuje to pozycję Buro Happold, które nieprzerwanie, od ponad 25 lat zaangażowane jest w jedne z największych i najbardziej prestiżowych projektów w całej Europie, w tym w Polsce. Można wśród nich wymienić m.in. arenę sportową SAP Garden w Monachium, najwyższy budynek w Unii Europejskiej – Varso Tower w Warszawie, siedzibę NOSPR w Katowicach, czy też wielokrotnie nagradzany most Lille Langebro w Kopenhadze.


Zdjęcia: Christian Ulrich, Managing Director Europa, Buro Happold © Buro Happold / Dorota Bielak

open