Home Architecture Design Live Streaming – nadszedł czas na kolejny krok…
Live Streaming – nadszedł czas na kolejny krok…
0

Live Streaming – nadszedł czas na kolejny krok…

0
0

Najnowsze generacje technologii montażu wideo otwierają przed ich użytkownikami zupełnie nowy świat kreatywnych możliwości, dostępny teraz na wyciągnięcie ręki.

Publiczny dostęp online do ekskluzywnych wydarzeń, takich jak konferencje, gale, bankiety czy wydarzenia firmowe, daje możliwość podniesienia świadomości marki w szerszym gronie odbiorców oraz dotarcia do tych, którzy nie mogą w nich uczestniczyć. Dlatego też coraz więcej hoteli i centrów konferencyjnych na całym świecie dodaje do swojej oferty realizację wideo.

Szerokie możliwości

Nie trzeba być ekspertem, aby dostrzec możliwości oraz korzyści, jakie niesie za sobą live streaming. Przede wszystkim, otwierając nowe kanały komunikacji, wzbogaca ofertę hotelu – pomaga w nawiązywaniu kontaktów oraz zapewnia nowoczesny i atrakcyjny sposób przekazu.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że realizacja wideo za pomocą nowoczesnych technologii dotyczy nie tylko dużych i prestiżowych wydarzeń angażujących pełnowymiarową ekipę wyspecjalizowanych realizatorów. Wyposażenie hotelu czy nowoczesnego centrum konferencyjnego w technologię wideo otwiera przed operatorami tych obiektów szerokie możliwości w zakresie profesjonalnej produkcji z zastosowaniem wirtualnego studia filmowego. W połączeniu ze standardowym systemem sterowania otrzymujemy łatwy w obsłudze system gotowy do pracy w każdej chwili.

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na transmisję na żywo, czy udostępnimy materiał po wydarzeniu, istotne jest, aby zachować wysoką jakość wizualną. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu innowacyjnych, wielokamerowych rozwiązań produkcyjnych, zaprojektowanych z myślą o ich łatwej obsłudze.

Jak się wyróżnić i pozyskać nowych klientów?

Coraz częściej firmy potrzebują przestrzeni, w których w atrakcyjny sposób mogą realizować autorskie pomysły na webinaria, prezentacje produktowe czy szkolenia. Dlaczego nie zorganizować takiej przestrzeni w jednej z sal naszego hotelu? System NewTek pozwala na tworzenie kreatywnych i angażujących materiałów audiowizualnych, które z łatwością dostosujemy do potrzeb konkretnych grup docelowych oraz dotrzemy do szerokiej gamy wymagających klientów, a także zrealizujemy własne, wewnętrzne kampanie – i to wszystko bez konieczności wynajmowania drogiego studia post-produkcyjnego.

– Transmisja na żywo kluczowych wydarzeń jest doskonałym sposobem na zwiększenie zasięgu oraz dostępności, a także na podniesienie rangi firmy zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Zasięg jest praktycznie nieograniczony. Najnowsze generacje technologii montażu wideo otwierają przed ich użytkownikami zupełnie nowy świat kreatywnych możliwości, dostępny teraz na wyciągnięcie ręki – podkreśla ANDRZEJ HARASIM,Sales Director w ESSAudio.


O firmie NewTek

NewTek zmienia sposób, w jaki ludzie tworzą sieciowe treści audiowizualne i dzielą się nimi z całym światem. Od wydarzeń sportowych poprzez internetowe eventy oraz rozrywkę na żywo, aż po sale konferencyjne i komunikację korporacyjną – praktycznie w każdym miejscu, gdzie ludzie chcą przechwytywać i publikować wideo na żywo, NewTek daje klientom możliwość komunikacji oraz poszerzania ich widowni, rozwoju marek i firm, szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.


Fot. arch. NewTek, Inc.

open