Home Inwestycje EVVA Polska ma nową siedzibę!
EVVA Polska ma nową siedzibę!
0

EVVA Polska ma nową siedzibę!

0
0

1 grudnia 2022 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy EVVA Polska.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 60 gości, wśród których znaleźli się partnerzy EVVA, klienci, generalni wykonawcy, architekci oraz przedstawiciele mediów.

Otwarcie zostało poprzedzone filmem video z życzeniami od właściciela EVVA Sicherheitstechnologie GmbH pana Stefana Ehrlich-Adám. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała Dyrektor Zarządzająca EVVA Polska Dominika Zajączkowska wraz z Martinem Kernthaler Dyrektorem ds. marketingu międzynarodowego EVVA Gmbh.

„Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że dotychczasowa siedziba firmy nie była już wystarczająca. Potrzebowaliśmy powierzchni biurowej oraz magazynowo-produkcyjnej, która byłaby adekwatna do naszych potrzeb. Nowa siedziba to lepsze warunki dla komfortowej pracy całego zespołu, a także wygodne i przestronne wnętrza z miejscem do prezentacji mechanicznych i elektronicznych systemów zamknięć i kontroli dostępu oraz szkoleń dla naszych partnerów i klientów” – podkreśla Dominika Zajączkowska, dyrektor zarządzająca EVVA Polska.

Link do filmu z otwarcia: https://www.youtube.com/watch?v=gLxA_hEjLmQ

Podczas otwarcia zaproszeni Goście mieli okazję wysłuchać prezentacji o zrównoważonych rozwiązaniach wprowadzonych w fabrykach EVVA, wziąć udział w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”, poznać najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz a także wziąć udział w praktycznych pokazach wkładek bębenkowych systemów Akura 44 i 4KS.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym za Waszą obecność i wspólne świętowanie.

***

Nowa siedziba EVVA Polska mieści się przy ul. Rzemieślniczej 12, Blizne Łaszczyńskiego na granicy dzielnicy Bemowo. Firma zajmuje 2 kondygnacje w nowo wybudowanym budynku, w którym zastosowano nowoczesne i energooszczędne rozwiązania techniczne.

open