Home Kalkulator Farmy.pl

Kalkulator Farmy.pl

ZARABIAJ NA ENERGII ZE SŁOŃCA W POLSCE

ZAŁÓŻ ELEKTROWNIĘ SŁONECZNĄ Z MOŻLIWOŚCIĄ DOFINANSOWANIA

Sprawdź jak działa kalkulator! Dzięki niemu obliczysz przychody z inwestycji w farmę fotowoltaiczną na przestrzeni całego okresu jej funkcjonowania.

Wyliczenie pokazuje okres 29 lat działania instalacji i uwzględnia wiele czynników, które mają wpływ na przyszłe zwroty z inwestycji. W tym zmiennej ceny prądu, utraty wydajności paneli na przestrzeni lat, okresu produkcji i serwisu oraz mocy dalej farmy.

Wprowadź dane związane z wielkością ziemi, zapotrzebowaniem energetycznym i wykorzystaj suwaki, które pozwalają zmienić podstawowe dane wpływające na dostosowanie wyliczenia do własnych potrzeb i przewidywań.

Sprawdź w kalkulatorze jaki przychód wygeneruje Twoja farma fotowoltaiczna!

{{generalForm.priceMWh}} zł/MWh

{{generalForm.increaseElectricityPrices}} % rocznie

{{generalForm.lossPerformance}} % rocznie

{{generalForm.productionPeriod}} lat

Sprawdź w kalkulatorze jaki przychód wygeneruje Twoja FARMA fotowoltaiczna

Sugerowana przybliżona moc farmy fotowoltaicznej
Wybrana moc farmy fotowoltaicznej
{{generalForm.moc}} kWp
{{generalForm.moc/1000}} MWp
Moc instalacji została zwiększona tak aby maksymalnie zminimalizować rachunki za prąd.
Chcesz wybudować tę farmę lub poznać więcej szczegółów dotyczących jej budowy? Wprowadź poniżej swoje dane, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną, wycenę oraz opowiemy szczegóły procesu budowy farmy fotowoltaicznej. Lub zadzwoń tel. +48 791 055 041
Pomagamy również zdobyć dofinansowanie na założenie farmy fotowoltaicznej.
Dodatkowe dane kontaktowe (opcjonalnie)

Ważne informacje:

  • W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych/przesłanie wyceny, wykorzystywane będą Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku - Prawo telekomunikacyjne (tj. Dz.U.2021.576 z późn. zm.).
  • Administratorem Państwa danych osobowych jest Farmy.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Powązkowskiej 15. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji elektronicznej, realizacji działań podjętych na Państwa prośbę, a w przypadku wyrażenia zgody również dla celów przesyłania informacji handlowych. Pełna informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest tutaj.

Powyższe dane nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i mają charakter orientacyjny. Produkowana moc i oszczędności, zależą od pogody, sprawności urządzeń i ich odpowiedniego wykorzystania.
Za małe zużycie prądu

Szczegółowe informacje znajdziesz na

open