Home Architecture Design NIEWYCZERPANE ŹRÓDŁO ARANŻACJI – OKNA ROTO
NIEWYCZERPANE ŹRÓDŁO ARANŻACJI – OKNA ROTO
0

NIEWYCZERPANE ŹRÓDŁO ARANŻACJI – OKNA ROTO

0
0

Firma Roto Okna Dachowe to jeden z wiodących producentów okien dachowych, wyłazów dachowych, akcesoriów oraz schodów strychowych. Marka tworzy innowacyjne rozwiązania, wprowadzając na rynek szereg produktów najwyższej jakości, nie zapominając także o estetyce wykonania i nowoczesnym designie. Oferta produktowa marki to niewyczerpane źródło pomysłów aranżacyjnych i projektów dla budynków różnego typu – domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych czy użyteczności publicznej.  

Okna RotoTronic
Okna dachowe Roto sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru, a jakość życia na poddaszu znacznie rośnie dzięki odpowiedniemu doświetleniu. Okna RotoTronic to produkty idealne do projektowania wielokrotnych połączeń, tworzących oryginalne, nowoczesne aranżacje. RotoTronic sprawdza się w trudno dostępnych miejscach, w konstelacjach dwu-, trzy- czy czterokrotnych, wpływając w ten sposób na całkowite dosłonecznienie poddasza i swobodny przepływ świeżego powietrza. Ta szczególna propozycja marki Roto to również nieograniczone możliwości aranżacyjne ze względu na nowoczesny design i kolor zewnętrznego oblachowania (antracyt metallic), a także szeroki wybór oklein drewnopodobnych, podkreślających szczególny charakter wnętrza.

Zdalnie sterowane okna dachowe Designo R6 RotoTronic wyposażone jest w napęd elektryczny, pozwalający na obsługę za pomocą przełącznika (RotoTronic E), pilota (RotoTronic EF) lub z modułem solarnym (RotoTronic SF). Okno wyposażone jest w standardzie w czujnik deszczu, który zleci zamknięcie okna w przypadku wystąpienia opadów. Nadają się również do domów pasywnych, zapewniając oszczędność energii.

RotoComfort i8
RotoComfort i8 to synonim nowej definicji komfortu. Pierwsze w pełni automatyczne okno uchylno-wysokoosiowe, sterowane za pomocą pilota, przełącznika, smartfona lub tabletu, którego układ napędowy został zintegrowany z konstrukcją tak, aby pozostać niewidocznym dla użytkowników poddasza. Dodatkowo okno spełnia najwyższe standardy termoizolacji, dzięki wyposażeniu w niskoemisyjny pakiet szybowy, który pozwala na oszczędność energii. Bezpieczeństwo dzięki automatycznym ryglom okna, czujnik deszczu oraz nowoczesny design i kolor zewnętrznego oblachowania to dodatkowe zalety RotoComfort i8.

Okno występuje w czterech rodzajach oblachowania oraz pięciu różnych rodzajach szklenia dwuszybowego i trzyszybowego. W zależności od potrzeb, aranżacji i typu wznoszonego budynku architekci znajdą pośród propozycji RotoComfort i8 najbardziej optymalne rozwiązania. Może być to Roto blueLine (2-szybowy pakiet energooszczędny, ze szkłem hartowanym od zewnątrz i Ug=1,0 W/m2K) lub Roto blueLine Plus (z dodatkową powłoką samoczyszczącą Aquaclear i 3 klasą ochrony przed hałasem), jak również pakiety trzyszybowe:  Roto blueTec (idealny do domów energooszczędnych, z zewnętrzną i środkową szybą hartowaną, o Uw=1,0 W/m²K i Ug=0,8 W/m²K) i Roto blueTec Plus (dedykowany domom pasywnym – o współczynniku Uw = 0,8 W/m²K (dla okien z PVC) i Ug = 0,5 W/m²K) oraz Roto acusticLine NE (trzyszybowy pakiet niskoemisyjny, od zewnątrz i wewnątrz z szybą bezpieczną klejoną pokrytą powłoką Aquaclear i czwartą klasą ochrony przez hałasem, dodatkowo wypełnienie kryptonem).

Nowa rodzina okien – RotoQ
Marka Roto wprowadziła do swojej oferty produktowej prawdziwą innowację. Wygodny montaż, estetyczny design i efektywne działanie – nowe, obrotowe okna RotoQ realizują marzenia o idealnym domu. Drewniane okna z prostym montażem „na klik” to najnowsza propozycja dla tych, którzy szukają nowoczesnych produktów do zaprojektowania i budowy domu. Okna w harmonijny sposób łączą się z dachem, tworząc z nim spójną, estetyczną aranżację. Wygodna klamka o ergonomicznym kształcie, umieszczona u góry okna, zapewnia komfort przy jego otwieraniu i zamykaniu, a do tego nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru nowoczesnego domu. Produkt dostępny jest w 28 rozmiarach i różnych rodzajach szklenia – zarówno dwu, jak i trzyszybowych. Możemy wybierać m.in. spośród oferty okien o szkle hartowanym, szyb o podwyższonej ochronie przed hałasem czy takich z powłoką antyroszeniową.

open