Home Realizacje NOWA HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA W CHEŁSTÓWKU
NOWA HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA W CHEŁSTÓWKU
0

NOWA HALA PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWA W CHEŁSTÓWKU

0
0

Włoska firma ILPEA Sp. z o.o. odebrała z rąk Inwestora i Generalnego Wykonawcy swoją nową halę produkcyjno-magazynową w Chełstówku k. Twardogóry. Nowy obiekt o powierzchni 5.770,0 m2 został wzniesiony głównie w technologii prefabrykowanej – której producentem, dostawcą oraz wykonawcą jest Generalny Wykonawca – PEKABEX BET S.A. Dzięki zastosowanej technologii obiekt udało się wybudować w przeciągu 6 miesięcy, co znacznie skróciło czas oddania obiektu do użytku.

W dniu 15 czerwca 2016 r. nastąpiło uroczyste przekazanie nowo wybudowanego obiektu „Hali produkcyjno-magazynowej z częścią biurowo – socjalną oraz zbiornikami technicznymi i urządzeniami budowlanymi w miejscowości Chełstówek 2B gm. Twardogóra” z rąk Inwestora – Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK” Sp. z o.o. oraz Generalnego Wykonawcy – Pekabex Bet S.A.

Hala produkcyjno –magazynowa położona jest w Chełstówku k. Twardogóry, przy drodze krajowej nr 25 Ostrów Wielkopolski-Oleśnica, w odległości 50 km od Wrocławia. Nowy obiekt o powierzchni 5.770,0 m2 składa się z części produkcyjno-magazynowej o pow. 5.312,83m2 oraz biurowej o pow. 457,41m2. Obiekt wyposażony jest w szereg nowoczesnych urządzeń, przystosowanych do specyfiki zakładu produkującego uszczelki gumowe, w tym także w dodatkowe instalacje przeciwpożarowe. Nowy zakład produkcyjny rozpocznie swoją działalność już w czerwcu bieżącego roku, będzie miał możliwość zatrudnienia kilkaset osób, co pozwoli firmie ILPEA Sp. z o. o. zwiększyć moce produkcyjne oraz umożliwić dalszy rozwój firmy.

W uroczystości udział wzięli: Zastępca Wojewody Dolnośląskiego Damian Mrozek, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska, Starosta Oleśnicki Wojciech Kociński, Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra Zbigniew Potyrała, przedstawiciele Inwestora, Generalnego Wykonawcy oraz lokalne media.

Oddanie do użytku nowej hali włoskiej firmy ILPEA Sp. z o (8)

 

open