Home Materiały i Technologie NAJWIĘKSZA BEZPRZEWODOWA MOC OD MILWAUKEE®
NAJWIĘKSZA BEZPRZEWODOWA MOC OD MILWAUKEE®
0

NAJWIĘKSZA BEZPRZEWODOWA MOC OD MILWAUKEE®

0
0

Tego lata Milwaukee®, wprowadza na rynek nową baterię o pojemności 9,0 Ah (M18 REDLITHIUM-ION HIGH DEMAND 9,0 Ah) i najlżejszy młot M18 FUEL™ SDS-Max. W ten sposób ogłasza Największy Krok przemysłu w kierunku pełnego zastąpienia przewodów zasilających. Dwa   nowe rozwiązania technologiczne w połączeniu z zaawansowanymi silnikami i elektroniką w systemie M18, zmieniają dotychczasowe myślenie o elektronarzędziach, które mogą już pracować w najcięższych warunkach przez wiele godzin bez potrzeby zasilania.

Wraz z wprowadzeniem nowego zestawu akumulatorów  M18 REDLITHIUM-ION HIGH DEMAND 9,0 Ah, Milwaukee® wykorzystuje ekstremalną wydajność  M18 FUEL i doprowadza swoje elektronarzędzia do osiągów nie spotykanych na rynku, pozwalając na otwarcie nowych możliwości użytkowych narzędzi, bez potrzeby stosowania generatorów prądu. Nowa bateria zapewnia 5 razy dłuży czas pracy niż standardowe odpowiedniki jonowo-litowe, pozwala pracować 2 razy dłużej niż REDLITHIUM-ION ™ 5.0Ah i o ponad 50% wydłuża możliwość użyłkowania w stosunku do narzędzi o napięciu 36V. Wydłużony czas pracy w połączeniu z mocą o 35% większą od standardowych akumulatorów, generuje nieograniczone możliwości zastosowania narzędzi wyposażonych w takie zasilanie. Konstruktorzy Milwaukee® zadbali także o niski poziom nagrzewania się nowej baterii (60% niższy niż standardowe akumulatory litowo-jonowe ) co w znaczny sposób wydłuża jej czas pracy i żywotność. Lider technologii bezprzewodowych, zaprojektował tak swój nowy akumulator, aby od początku był przystosowany do ponad 100 narzędzi z rodziny M18™.

Postęp w technologii litowo-jonowej Milwaukee®, zmienia percepcję i oczekiwania w stosunku do narzędzi bezprzewodowych, czego wynikiem jest  pierwszy w przemyśle młot wiercąco-burzący 18V, 5 kg., M18 FUEL™ SDS-Max.

Dostępny od września 2016 r., młot M18 FUEL SDS-Max Combination Hammer jest świadectwem możliwości Milwaukee® do dostarczania technologii, która przesuwa granice oczekiwanej wydajności i produktywności wśród narzędzi bezprzewodowych, używając do tego jednej platformy.

Technologia Milwaukee® M18 FUEL  gwarantuje, że młot M18 FUEL SDS-Max Combination Hammer zapewni wydajność potrzebną dla wymagających zastosowań SDS-Max, włączając suche odwierty rdzeniowe i średniej wydajności kruszenie, zarówno w blokach z betonu jak i betonu zbrojonego. Niska waga nowego młota (5 kg.) w połączeniu z nowym zasileniem M18 REDLITHIUM-ION HIGH DEMAND 9,0 Ah, daje możliwość wiercenia betonu wiertłami do 40 mm, przy prędkościach do 450 obr./min. Bezkonkurencyjna jest również: siła uderzenia 6,1 J oraz skok udaru do 3000 na minutę.

M18 FUEL jest opracowany dla najbardziej wymagających zadań jakie występują na placach budów. Dostarczając bezkonkurencyjną wydajność, wszystkie produkty Milwaukee® M18 FUEL charakteryzują się trzema kluczowymi innowacjami -POWERSTATE –  silniki bezszczotkowe, REDLITHIUM-ION zestaw akumulatorów i REDLINK PLUS inteligentne oprogramowanie i sprzęt – który dostarcza niezrównaną energię, wydłuża czas pracy i wytrzymałość narzędzi w miejscu pracy. Mówiąc wprost, narzędzia M18 FUEL są najmocniejszymi bezprzewodowymi narzędziami 18V w swojej klasie.

Więcej o wysokowydajnych rozwiązaniach M18 REDLITHIUM-ION HIGH DEMAND 9,0 i FUEL SDS-Max Combination Hammer na stronie: www.milwaukeetool.pl, www.milwaukeetool.eu

open