Home News MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO 2016
MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO 2016
0

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA MONITORING RYNKU BUDOWLANEGO 2016

0
0

27 października br. w hotelu LORD, przy Al. Krakowskiej 218 w Warszawie odbędzie się Międzynarodowa konferencja Monitoring Rynku Budowlanego 2016. Po raz dziewiętnasty lider badań marketingowych branży budowlanej – firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku organizuje konferencję dedykowaną szeroko rozumianemu środowisku budownictwa.

  • analizy – kondycja i prognozy sektora budowlanego oraz makroekonomia
  • trendy, kierunki zmian i regulacje prawne w Europie
  • marketing – komunikacja z nowym pokoleniem konsumentów
  • spotkanie z licznymi partnerami biznesowymi

W programie Międzynarodowej konferencji Monitoring Rynku Budowlanego 2016 znajdują się bardzo ważne dla branży budowlanej bloki.

  • aktualne analizy i prognozy rynku tradycyjnie znajdują się w Sesji Pierwszej.
  • w Sesji Drugiej międzynarodowi eksperci przedstawią m.in. europejskie trendy w zakresie recyklingu i w gospodarce o obiegu zamkniętym (ang. Circular economy) oraz kierunki zmian w europejskim prawodawstwie.
  • marketingowa Sesja Trzecia podejmie natomiast bardzo aktualny temat komunikacji z nowym pokoleniem konsumentów, którzy lada chwila będą kupować produkty z branży budowlanej!

Instytut ASM stale monitoruje rynek budowlany, zarówno pozyskując i analizując dane statystyczne, jak i podejmując liczne inicjatywy dla branż budowlanych. Podczas konferencji MRB eksperci przedstawiają  podsumowanie wyników roku, który upłynął od poprzedniego spotkania oraz  trendy na przyszłość. Oprócz badaczy i analityków ASM tradycyjnie podczas konferencji wystąpią eksperci zewnętrzni, w tym eksperci międzynarodowi.

Formularz zgłoszeniowy, szczegółowy program konferencji i pakiety sponsorskie znajdują się na platformie konferencjamrb2016.syskonf.pl/
Dzięki wczesnej rejestracji można zyskać niższą cenę dla siebie i osoby towarzyszącej!

Informacji na temat konferencji udziela Elżbieta Czerniec, tel. 24 355 77 95, e-mail: e.czerniec@asm-poland.com.pl.

Organizator

ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 5
99-301 Kutno
Tel.: +48 (24) 355 77 00
Faks +48 (24) 355 77 01/03

www.asm-poland.com.pl

open