Home Inwestycje ZMIANY ARCHITEKTONICZNE JAKO ELEMENT REWITALIZACJI
ZMIANY ARCHITEKTONICZNE JAKO ELEMENT REWITALIZACJI
0

ZMIANY ARCHITEKTONICZNE JAKO ELEMENT REWITALIZACJI

0
0

Zakres prac mających na celu rewitalizację i przywrócenie do życia danego obszaru w dużej mierze zależy od problemów, których dotyczy. Niezależnie od rozmachu przedsięwzięcia najbardziej widoczne są efekty działań architektonicznych: naprawa ulic, wymiana nawierzchni ciągów komunikacyjnych, remonty elewacji budynków. W zakresie pierwszych prac swoje zastosowanie znajdują produkty firmy Polbruk. Przedstawiamy najciekawsze realizacje.

Rewitalizacja sprowadzana jedynie do remontów budynków, naprawy chodników i nawierzchni ulic nie ukazuje wielowymiarowości wzorcowych programów przemian, które są realizowane. Tym bardziej, że wszelkie programy są adresowane przede wszystkim do ludzi. Niemniej jednak zmiany architektoniczne, które są ważnym elementem rewitalizacji, należą do najbardziej widocznych – stanowią o estetyce i wizerunku danego miejsca, mają też wpływ na postrzeganie i funkcjonalność tkanki miejskiej. Z czasem mogą przyczynić się również do przekształceń w sferze ekonomiczno-społecznej.

Produkty, które są powszechnie stosowane w miejscach użyteczności publiczności, są dostępne w ofercie firmy Polbruk – lidera w swojej branży. Oto przegląd najciekawszych realizacji z wykorzystaniem produktów tej marki.

CZYTAJ DALEJ >>

open