Home Biznes i Ludzie ALUPLAST PREMIEROWO NA TARGACH FIT SHOW W BIRMINGHAM
ALUPLAST PREMIEROWO NA TARGACH FIT SHOW W BIRMINGHAM
0

ALUPLAST PREMIEROWO NA TARGACH FIT SHOW W BIRMINGHAM

0
0

Największe w Wielkiej Brytanii targi branżowe FIT Show, które odbyły się w dniach 23-25 maja 2017 r. w National Exhibition Centre, zgromadziły w tym roku około 300 wystawców branży okiennej.

Wśród nich po raz pierwszy zaprezentowała się również firma Aluplast z premierową prezentacją nowego systemu do okien otwieranych na zewnątrz.

Kilkuletnie zaangażowanie na rynku brytyjskim, gdzie z powodzeniem rozwijamy naszą sprzedaż, skłoniło nas do podjęcia decyzji o wystawieniu się na tamtejszych targach – komentuje Marcin Szewczuk, Marketing Manager aluplast sp. z o.o.. Targi były również okazją do rynkowej premiery nowego systemu do produkcji okien otwieranych na zewnątrz – Ideal 4000 Casement Windows. Była to również doskonała możliwość by zaprezentować nasze produkty również szerszemu, niż tylko producenci okien,  spektrum odbiorców na rynku brytyjskim.

Tegoroczna ekspozycja aluplast miała na celu z jednej strony pokazanie brytyjskim producentom i dystrybutorom, że firma aluplast poważnie zwiększa swoje zaangażowanie na tamtejszym rynku poprzez stałe inwestycje w innowacje produktowe oraz suport techniczny i marketingowy,  a z drugiej strony, że tamtejsze firmy współpracujące z aluplast mają również dostęp do całej gamy „światowych innowacji”, do których stopniowo przekonują się również brytyjscy klienci – podsumowuje Marcin Szewczuk.

Już pierwszego dnia targów miało miejsce niezwykle miłe wydarzenie, ponieważ jednostka certyfikacyjna BSI wręczyła firmie aluplast specjalne wyróżnienie, doceniając naszą działalność, spełnianie najwyższych wymagań BSI i zaangażowanie na rynku brytyjskim.

Premiera nowego systemu Ideal 4000 Casement Windows
Ideal 4000 Casement (http://www.aluplast.com.pl/ideal-4000-casement ) to system charakteryzujący się płaską przylgą z jedną płaszczyzną ukośną. Zaletą tego systemu  jest zdecydowanie szybszy i łatwiejszy proces obróbki – szczególnie czyszczenia przylgi. Rozwinięciem i dopełnieniem systemu jest system nakładek aluminiowych Aluskin, które w prosty sposób montuje się na okna, co pozwala na uzyskanie ciekawego designu oraz szerokiej palety kolorystycznej.

Ideal 70
Oczywiście nie mogło zabraknąć dobrze już znanego i niezwykle popularnego systemu Ideal 70 (http://www.aluplast.com.pl/ideal-70-okna-otwierane-na-zewnatrz-tzw-okna-angielskie ), który charakteryzuje się ozdobną,  półokrągłą przylgą i umożliwia produkcję okien stylizowanych na późnowiktoriańskie frezowane okna drewniane. System ten został zaprezentowany w kilku konstrukcjach okiennych, charakterystycznych dla rynku brytyjskiego.

Moda na duże przeszklenia, czyli drzwi unoszono- przesuwne HST 85
W centrum naszej ekspozycji znalazły się również dobrze znane już na naszym rynku, a wzbudzające również spore zainteresowanie na Wyspach, drzwi unoszono-przesuwne HST 85 Premium w wersji z nakładkami Aluskin i niskim progiem. Nowością w tym segmencie jest modułowy charakter konstrukcji, co umożliwia trzy dowolne konfiguracje produktu, w zależności od oczekiwanych parametrów cieplnych: od wersji basic, poprzez wersję standard, aż po wersję premium, która spełnia najwyższe wymagania dla domów pasywnych. System cechuje poza tym ograniczona liczba elementów, co przekłada się również na zwiększenie efektywności produkcji.

Kolory w ofensywie
Bardzo zauważalny na rynku brytyjskim trend, jakim jest rosnąca liczba sprzedawanych okien kolorowych, znalazł wyraz w specjalnie przygotowanej strefie kolorów, gdzie zaprezentowana została szeroka gama dostępnych folii dekoracyjnych, nakładki Aluskin oraz konfigurator kolorów pozwalający klientom w prosty i efektowny sposób wybierać i podglądać jak kolory poszczególnych elementów budowlanych współgrają ze sobą.

 

open