Home Biznes i Ludzie TAŃCZĄCY Z KOPARKAMI
TAŃCZĄCY Z KOPARKAMI
0

TAŃCZĄCY Z KOPARKAMI

0
0

25 maja otwarto nowy warszawski oddział Interhandler. Firma będąca wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB na rynek polski specjalnie z tej okazji przygotowała dla swoich gości cały szereg atrakcji.

Na uroczyste otwarcie oddziału „warszawskiego” firmy przybyło blisko 250 klientów, sympatyków i interesariuszy firmy Interhandler – JCB. Poza klientami reprezentujacymi głównie branże budowlaną i rolniczą, pojawiła się na nim również duża grupa gości z lokalnej administracji oraz przedstawiciele prasy branżowej. Nowa placówka przedsiębiorstwa mieści się w gminie Czosnów w miejscowości Łomna. Jest więc oddalona o około 10 kilometrów od poprzedniego oddziału, mieszczącego się w Łomiankach. Zaprojektowano ją i wybudowano według nowych standardów funkcjonalnych i wizualnych, z myślą o jak najwyższym poziomie obsługi klientów. Nowa lokalizacja stwarza Interhandlerowi cały szereg możliwości, szczególnie w zakresie ekspozycji i serwisowania maszyn, a także codziennej obsługi. W bardzo dogodnych warunkach w Łomnej odbywać się będą również cykliczne szkolenia mechaników i handlowców dla regionu centralnego.
Oficjalnego otwarcia i symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali: Rob Markus – Prezes Zarządu firmy Interhandler, Graeme Macdonald – Dyrektor Generalny JCB oraz Paul Frohn – partner firmy Nimbus, która jest właścicielem firmy Interhandler. Szef firmy – Rob Markus podczas inauguracji powiedział: To naprawdę kamień milowy w rozwoju Interhandlera, jesteśmy niezwykle dumni z naszego nowego, „flagowego” oddziału Interhandler. Natomiast CEO JCB – Graeme Macdonald dodał: Nowy oddział w Warszawie to kolejny krok w rozwoju naszego biznesu.
W czasie eventu prowadzonego przez znanego dziennikarza telewizyjnego Tomasza Kammela, goście mieli szansę zobaczyć na placu manewrowym dynamiczny pokaz ponad 20 maszyn JCB. Pośród nich na przykład koparkę Hydradig 110 W, która dzieki ogromnemu wyborowi osprzętu roboczego może pełnić wiele funkcji na placu budowy. Bez problemu współpracuje z około 50 różnymi akcesoriami JCB, dzięki czemu w mgnieniu oka można zamienić ją w wózek widłowy czy podnośnik teleskopowy. Równolegle z demonstracją faktycznych możliwości maszyn przy pracy, w hali serwisowej zaprezentowano możliwości programów serwisowych oraz aktualne promocje sprzedażowe.
Wśród innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów nie mogło zabraknąć „sztandarowego” słynnego pokazu tańczących koparko-ładowarek, któremu towarzyszyły pełne dynamiki występy akrobatów, duetu skrzypcowego i perkusyjnego. Publiczność licznie zgromadzona na placu manewrowym z uwagą śledziła synchronizację i doskonałą precyzję wykonywanych przez operatorów urządzeń ewolucji.
Podczas wydarzenia serwowano również wspaniały tort w kształcie koparko-ładowarki. Pod przestronnymi namiotami oprócz zwyczajowego lunchu goście mieli okazję skosztować tradycyjnie podawanego piwa Guinness, co znakomicie gasiło pragnienie w ten słoneczny dzień. Na zakończenie imprezy zorganizowano loterię z atrakcyjnymi nagrodami w postaci elektronarzędzi, które zostały rozlosowane wśród przybyłych gości. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych, którzy zostali obdarowani fantastycznymi figurkami zminiaturyzowanych maszyn z oferty firmy.

„Polski rynek to wciąż rynek o bardzo dużym potencjale i stałej tendencji wzrostowej. Interhandler równolegle do niego również prężnie się rozwija, z czego oczywiście jesteśmy bardzo dumni. Wszystko dzięki doskonałym urządzeniom, sposobowi, w jaki prezentujemy się na rynku, przejrzystej strategii, celom, świadomości tego, dokąd zmierzamy i gdzie chcemy być. Mamy absolutnie pozytywną opinię o rynku w Polsce, zarówno obecnym, jak w dłuższej perspektywie” – Rob Markus, Prezes Zarządu firmy Interhandler

„Z Interhandlerem współpracujemy od bardzo długiego czasu, bo już od ponad 20 lat. Jest to bardzo udana i stabilna współpraca. Oceniam ją jako dobre partnerstwo, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Łączą nas: podobne spojrzenie na biznes, wspólne ambicje i przejrzyste cele, jakie razem stawiamy sobie tutaj, w Polsce. Dzisiejsze inwestycje oznaczają poważne zobowiązania dla obu stron, zarówno JCB, jak i Interhandler, w stosunku do polskiego rynku i polskich klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z udanego partnerstwa” – Graeme Macdonald, Dyrektor Generalny JCB

open