Home KONKURS KDMA 2017 CEMEX POLSKA – KONKURS KDMA
CEMEX POLSKA – KONKURS KDMA
0

CEMEX POLSKA – KONKURS KDMA

0
0

Kruszywa i betony dekoracyjne nadają charakter miejscu, które ozdabiają. Produkty oferowane przez CEMEX pozwalają uzyskać nowy, atrakcyjny wygląd przestrzeni prywatnych i publicznych.

Kruszywa dekoracyjne
Kruszywa dekoracyjne CEMEX pochodzą ze złóż krajowych i zagranicznych. Produkt ten znajduje zastosowanie zarówno w aranżacji otoczenia, jak również wewnątrz budynków. Cechuje go wysoka odporność i wytrzymałość mechaniczna.

Cement biały
CEMEX wspiera rozwiązania promujące małą architekturę. Cementy portlandzkie produkowane przez firmę świetnie nadają się do produkcji elementów prefabrykowanych, w tym ławek betonowych, krawężników kostek brukowych. Cement biały CEM I 52,5 R daje możliwość uzyskania dowolnego koloru wyrobu. Biały produkt betonowy uzyskuje się poprzez mieszanie cementu z czystym, jasnym piaskiem i białymi kruszywami, takimi jak: granit, biały marmur lub kruszony, wypalany kwarc. Mieszając z odpowiednimi pigmentami, uzyskuje się produkt kolorowy.

Betony dekoracyjne
DECO to rodzina betonów architektonicznych CEMEX przeznaczona dla wymagających inwestorów oraz architektów o nietuzinkowym i twórczym spojrzeniu na realizowane projekty. Produkty DECO pozwalają tworzyć niecodzienne kształty budynków, a także harmonijne i przyjazne otoczenie przeplatające się z codzienną egzystencją człowieka. DECO to rodzina betonów dekoracyjnych, w której skład wchodzi:
• DECO STONE – dekoracyjne nawierzchnie chodnikowe z eksponowanym kruszywem;
• DECO BIKE – dekoracyjny beton z eksponowanym kruszywem;
• DECO COLLORE – dekoracyjne betony barwione do zastosowań poziomych i pionowych;
• DECO ARCH – architektoniczne betony do zastosowań poziomych i pionowych.

CEMEX jest jednym z wiodących, globalnych producentów materiałów budowlanych.

Kontakt:
Betony dekoracyjne
Łukasz Strzałka
Manager Produktu
tel. 693 210 273
lukasz.strzalka@cemex.com

Kruszywa dekoracyjne
Katarzyna Duś
Kierownik Rozwoju Sprzedaży Kruszyw
tel. 605 989 819,
katarzyna.dus@cemex.com

Cement Biały
Piotr Jurczuk
Manager Rozwoju Sprzedaży
tel. 601 407 712
piotr.jurczuk@cemex.com

open