Home KONKURS KDMA 2017 BERNDORF BADERBAU – KONKURS KDMA
BERNDORF BADERBAU – KONKURS KDMA
0

BERNDORF BADERBAU – KONKURS KDMA

0
0

Produkt oznaczony symbolem niedźwiedzia utożsamiany jest z najwyższą jakością. Łączy estetykę z ponadczasową elegancją. Firma Berndorf Metall-und Bäderbau GmbH z Austrii od 1960 roku jest wiodącym producentem obiektów kąpieliskowych. Firma specjalizuje się w produkcji basenów ze stali nierdzewnej.

Do dzisiaj wykonano ponad 5500 niecek basenowych w najróżniejszych wielkościach i kształtach. Polska filia firmy została założona w 2002 roku jako Berndorf Baderbau Sp. z o.o. Jej siedziba znajduje się w Jaworzu koło Bielska-Białej. Realizacje na polskim rynku obejmują ok. 190 obiektów kąpielowych z ponad 500 nieckami ze stali nierdzewnej.

Niecki ze stali nierdzewnej Berndorf
Berndorf Baderbau Sp. z o.o. zajmuje się budową nowych i modernizacją już istniejących kompleksów basenowych. W tym celu wykorzystuje niecki basenowe ze stali nierdzewnej, w oparciu o specjalnie stworzoną i opatentowaną w tym celu technologię o nazwie system Berndorf. Wśród zalet rozwiązań systemowych firmy Berndorf Baderbau warto wymienić: krótki okres budowy dzięki przemysłowej prefabrykacji elementów niecki, nieograniczoną ilość rozwiązań przy budowie nowych i modernizacji istniejących obiektów, optymalne warunki higieniczne, trwałą antypoślizgowość powierzchni, najniższe koszty eksploatacji, dużą elastyczność – odporność na trudne warunki gruntowe.

Atrakcje basenowe
Dużą zaletą niecek ze stali nierdzewnej jest możliwość dostosowania ich do aktualnych potrzeb użytkownika w niemal każdym momencie istnienia basenu poprzez dodanie atrakcji, których firma Berndorf Baderbau jest autorem i dostawcą. Atrakcje basenowe w nieckach Berndorf Baderbau: leżanka oraz ławka z masażem powietrznym, gejzer powietrzny, masaż ścienny, masaż karku, armatka wodna, patera, grzybek, jeżyk, stołek, dzwonek, dmuchawiec, huśtawka, rwąca rzeka, kula do sztucznej fali, przeciwprąd, siatka do wspinaczki, wieża do skoków, wulkan, fontanny i wiele innych, które można znaleźć na stronie www.berndorf.pl/atrakcje.html.

Hotel butikowy
Każdy człowiek odczuwa potrzebę dobrego samopoczucia. Szuka harmonii umysłu, duszy i ciała. Jeden pragnie relaksu i odprężenia, inny chce uczynić coś dla swojego wyglądu i zdrowia, a jeszcze inny chce po prostu poczuć się rozpieszczony. Wszystkie te funkcje spełniają obiekty odnowy biologicznej – które również są jedną ze specjalności firmy. Baseny oraz wanny z hydromasażem ze stali nierdzewnej idealnie dopasowują się do każdego rodzaju otoczenia, tworząc harmonijną całość. Począwszy od wyboru atrakcji wodno-powietrznych, elementów wbudowanych, materiału aż po wybór oświetlenia Berndorf stworzy basen, który stanie się idealnym miejscem wypoczynku. Warto skorzystać z doświadczenia i wiedzy, zdobytych podczas budowy setek obiektów dla branży hotelowej.

Od 1960 r. Berndorf Metall-und Bäderbau GmbH jest wiodącym producentem urządzeń basenowych ze stali nierdzewnej o specjalnej konstrukcji, dostosowanych do różnorodnych wymagań i opracowanych w oparciu o wieloletnie, bogate doświadczenie.

Kontakt:
Marek Markowski
Dyrektor Regionu Pn-Wsch
tel. 661 968 578
e-mail: m.markowski@berndorf.pl

open