Home News OFICJALNE OTWARCIE NOWEGO BIURA FLOWAIR
OFICJALNE OTWARCIE NOWEGO BIURA FLOWAIR
0

OFICJALNE OTWARCIE NOWEGO BIURA FLOWAIR

0
0

29 września odbyło się oficjalne otwarcie nowego biura FLOWAIR. Wydarzenie było czymś więcej niż wzniesieniem toastu, sztampowym przecięciem wstęgi i wygłoszeniem kilku słów podziękowań. Dla gości zorganizowany został cały dzień, a agenda wypełniona była ciekawymi punktami.

Na początek FLOWAIR dał swoim gościom możliwość lepszego poznania miasta, w którym się rozwija od samego początku i którego jest swojego rodzaju ambasadorem. Ponad 70 osób spacerowało z przewodnikami po Gdyni, a następnie odbyło przejażdżkę kultowymi, gdyńskimi trolejbusami. Przewodnicy będący wielkimi pasjonatami miasta, pokazali gościom miejsca na co dzień niedostępne dla każdego, opowiedzieli nieznane wielu osobom historie, a także zaprowadzili do wyjątkowego Mini Muzeum Modernizmu z przedwojennymi urządzeniami wentylacyjnymi, które wywołały duże zainteresowanie wśród gości.

Po części dnia spędzonej na zwiedzaniu miasta, na uczestników czekało już poznawanie FLOWAIR „od kuchni” – pracownicy oprowadzali wszystkich po biurze i showroomie, pokazując, gdzie na co dzień pracują.

Obecna siedziba firmy została zaprojektowana w taki sposób, aby codzienna praca w niej była przyjemna, twórcza, a przy tym efektywna – dzięki czemu FLOWAIR to sprawnie działająca maszyna. Jest to miejsce o tyle wyjątkowe, że nad finalnym efektem i wyglądem siedziby pracowali nie tylko specjaliści z zewnątrz, ale przede wszystkim pracownicy. To oni najlepiej znają DNA firmy, więc bardzo dobrze potrafili rozpoznać jej potrzeby i w zaprojektowanych wnętrzach oddać ducha, atmosferę oraz wartości FLOWAIR. Ściany biura zdobią zdjęcia pracowników, inspirujące i intrygujące grafiki oraz cytaty. W budynku znajdziemy miejsca sprzyjające zarówno wspólnym rozmowom, jak i szkoleniom, a także kipiąca życiem rano i w porze lunchu kuchnia, w której pracownicy gotują i jedzą wspólnie posiłki.

Do oficjalnego otwarcia, które rozpoczął dyrektor zarządzający FLOWAIR – Maciej Ośka – zaproszeni zostali Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek i Vice Prezydent Gdyni Michał Guć. Dla wszystkich gości i pracowników została przygotowana specjalna tablica, na której każdy mógł podzielić się swoją myślą, inspiracją, czy radą dla FLOWAIR, przyczyniając się jednocześnie do oficjalnego otwarcia siedziby.

Oprócz samego otwarcia i zwiedzania biura goście wzięli udział również w konferencji pt. „Dokąd zmierza świat?”. Prelekcje zostały poprowadzone przez 4 osoby: Paulinę Kisiel, Kierowniczkę Festiwalu Gdynia Design Days; Katarzynę Rzehak, Dyrektor Kreatywną Instytutu Wzornictwa Przemysłowego; Andrzeja Ostrowskiego będącego Dyrektorem Regionalnym ds. Korporacyjnych w ING Banku Śląskim oraz Macieja Głogowskiego – Dyrektora ds. Rozwoju we FLOWAIR. Każdy z prelegentów opowiedział o swoich spostrzeżeniach dotyczących zmian, zaczynając od miast, w których żyjemy, przez ewoluujące produkty i usługi, a następnie instytucje i organizacje. Dało to ciekawą przestrzeń do otwartej rozmowy podczas panelu dyskusyjnego, który odbył się po konferencji.

Na zakończenie tego ważnego dla FLOWAIR dnia, rozpoczęła się impreza przy muzyce DJa i saksofonu. Czas upłynął wszystkim na dobrej zabawie, rozmowach i networkingu. Całe wydarzenie skupiło w sumie ponad 200 uczestników, którzy jeszcze lepiej poznali FLOWAIR oraz mogli poczuć atmosferę i flow firmy.

open