Home Biznes i Ludzie TARGOWY DEBIUT – PREMIERA SYSTEMU PVC2 PODCZAS BUDMY 2018
TARGOWY DEBIUT – PREMIERA SYSTEMU PVC2 PODCZAS BUDMY 2018
0

TARGOWY DEBIUT – PREMIERA SYSTEMU PVC2 PODCZAS BUDMY 2018

0
0

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury gromadzą w jednym miejscu i czasie kilkuset największych przedstawicieli segmentu budowlanego.

Wśród tegorocznych wystawców znalazła się także firma Galeco, która na wydarzeniu zaprezentowała swój najnowszy produkt – nagrodzony Złotym Medalem MTP –  kwadratowy system rynnowy z tworzywa PVC.

W kwadratowym świecie
Długo wyczekiwany system odwodnienia dachu Galeco PVC2 dopełnia ofertę firmy, która od kilku już lat skutecznie rozwija i promuje produkty oparte o minimalistyczną oraz klasyczną formę kwadratu. Uroczysta prezentacja nowego rozwiązania Galeco odbyła się już pierwszego dnia targów, a symbolicznym wprowadzeniem na rynek kwadratowej rynny z PVC było odsłonięcie czerwonej kurtyny. Podczas premiery na stoisku firmy spotkali się zarówno partnerzy Galeco, przedstawiciele mediów, jak i goście targów. Impreza i towarzyszący jej bankiet były miejscem wymiany doświadczeń, debaty o kierunkach rozwoju branży, trendach oraz okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Na podium
Tegoroczne targi BUDMA w Poznaniu są dla Galeco podwójnie ważne. Firma wraca z nich bowiem wzbogacona o Złoty Medal MTP, który przyznany został premierowemu produktowi, wystawianemu podczas imprezy. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest wyłącznie najwyższej klasy produktom, charakteryzującym się innowacyjnością i doskonałą jakością. – Udział w tak ważnej dla branży budowlanej imprezie, jaką są targi BUDMA, był dla nas doskonałą okazją do zaprezentowania nowych rozwiązań, nawiązania bezpośredniego kontaktu z odbiorcami naszych produktów i udzielenia odpowiedzi na nurtujące ich pytania – mówi Anna Góral, specjalista ds. marketingu w Galeco.

Fot. Galeco

open