Home Biznes i Ludzie FUNDAMENTAL GROUP WRAZ FINETECH CONSTRUCTION W KONSORCJUM
FUNDAMENTAL GROUP WRAZ  FINETECH CONSTRUCTION W KONSORCJUM
0

FUNDAMENTAL GROUP WRAZ FINETECH CONSTRUCTION W KONSORCJUM

0
0

W styczniu br. dwie warszawskie firmy prowadzące działalność w branży generalnego wykonawstwa robót budowlanych zawarły konsorcjalną umowę o współpracy na polu realizacji projektów kubaturowych.

Dzięki wspólnej kooperacji Fundamental Group i FineTech Construction możliwe będzie uzupełnienie kompetencji obu Spółek w celu zdobywania nowych kontraktów na rynku.

Powyższe rozwiązanie umożliwia korzystanie ze wzajemnych doświadczeń, łączenie potencjałów finansowych oraz technicznych, aby wzmocnić pozycję obu firm w postępowaniach przetargowych. Podmioty wchodzące w skład konsorcjum – Fundamental Group i FineTech Construction zmierzać będą do osiągnięcia wspólnego celu jakim jest pozyskiwanie i realizacja nowych projektów budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach współpracy obu tych firm. 

Fundamental Group to jedna z kluczowych warszawskich firm budowlanych w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku. Spółka od 27 lat realizuje nowatorskie i skomplikowane inwestycje jako generalny wykonawca budynków kubaturowych, zarówno mieszkaniowych jak i komercyjnych oraz obiektów przemysłowych o charakterze produkcyjnym i magazynowym. Firma realizuje ponadto projekty deweloperskie w budownictwie mieszkaniowym, a także budynki biurowe i handlowe na wynajem. W ramach działalności prowadzi na zlecenie inwestorów projekty w systemie „Design and Build”.

FineTech Construction jest spółką zajmującą się Generalnym Wykonawstwem. Stworzyli ją ludzie mający wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, zdobywane w międzynarodowych korporacjach. Czołowi pracownicy FTC pracowali wcześniej i odnosili sukcesy na kluczowych stanowiskach w strukturach firm zajmujących się generalnym wykonawstwem.

Spółka działa w ramach silnego zaplecza finansowego i projektowego spółek powiązanych z grupą Spectra, działalność w ramach tej grupy zapewnia stabilny dostęp do portfela projektów do realizacji, jak również długookresową stabilność finansową.

Konsorcjum Fundamental Group i FineTech Construction już podpisało pierwszą umowę na realizację inwestycji mieszkaniowej w Warszawie.

open