Home Biznes i Ludzie RYSZARD FLOREK „CZŁOWIEKIEM ROKU”
RYSZARD FLOREK „CZŁOWIEKIEM ROKU”
0

RYSZARD FLOREK „CZŁOWIEKIEM ROKU”

0
0

Ryszard Florek, współzałożyciel i prezes firmy FAKRO – światowego wicelidera w produkcji okien dachowych i schodów strychowych – został „Człowiekiem Roku” w Konkursie „Liderzy Świata Produkcji”.

Celem Konkursu jest popularyzacja osobowości, inicjatyw i przedsiębiorstw wywierających pozytywny wpływ na docenienie najlepszych praktyk biznesowych oraz rozwój efektywności firm, przyczyniających się do wzrostu konkurencyjności polskiego biznesu i gospodarki.

Ryszard Florek został laureatem w kategorii skierowanej do najskuteczniejszych managerów, ekspertów oraz innowatorów branży produkcyjnej w Polsce.

Prezes FAKRO otrzymał nagrodę za całokształt działań podejmowanych w trosce o polską wspólnotę ekonomiczną, działania na rzecz rozwoju gospodarczego naszego kraju.

W liście skierowanym do Komisji Konkursowej, Rady Programowej Forum Nowoczesnej Produkcji oraz gości Gali, Ryszard Florek zaakcentował: Przyznana nagroda sprawia mi dużą radość jednak jeszcze większą satysfakcję i motywację sprawiłaby mi świadomość, że w budowanie silnej pozycji polskich firm globalnych na świecie, włączają się coraz aktywniej wszystkie grupy społeczne. To w rękach nas wszystkich jest bowiem stworzenie przestrzeni i warunków, by wyzwolić potencjał, jaki tkwi w polskich firmach. Jeśli będziemy mieli w kraju więcej polskich firm, które będą w stanie konkurować
z zagranicznymi korporacjami podniesiemy poziom życia i zamożności w naszym kraju.

Konkurs jest elementarną częścią Kongresu Forum Nowoczesnej Produkcji, czyli spotkania gromadzącego kluczowych przedstawicieli branży produkcyjnej. Firma FAKRO, reprezentowana przez Wojciecha Klimka, członka zarządu ds. produkcji FAKRO, także jest członkiem Rady Programowej.

Wręczenie nagród odbyło się podczas Wielkiej Gali „Liderzy Świata Energii i Produkcji”, która odbyła się 4 kwietnia br. w Warszawie. W imieniu Prezesa Florka nagrodę odebrał Wojciech Klimek.

open