Home News MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ – ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ!
MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ – ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ!
0

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ – ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ!

0
0

Związek POiD zorganizował konkurs dla klas patronackich „DOBRY MONTAŻ”. Zadaniem uczniów było przygotowanie 90-sekundowego filmu promującego zawód montera stolarki budowlanej. Na fanpage’u „DOBRY MONTAŻ” na Facebook’u trwa głosowanie na najlepszy zdaniem internautów film.

Konkurs „MONTER STOLARKI – ZAWÓD Z PRZYSZŁOŚCIĄ” realizowany jest w ramach trwającej odsłony kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ”, we współpracy z jej Partnerami. Uczestniczą w nim uczniowie z klas patronackich „DOBRY MONTAŻ” z: Zespołu Szkół Zawodowych nr 5 im. gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku, Państwowych Szkół Budownictwa-Zespołu Szkół w Bytomiu, Państwowych Szkół Budownictwa im. prof. Mariana Osińskiego w Gdańsku, Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim i Zespołu Szkół Budowlanych im. Rogera Sławskiego w Poznaniu.

Celem konkursu jest wsparcie szkół, które ogłoszą w tym roku nabór do klas o profilu „monter stolarki budowlanej” i promocja tej profesji. Projekt zaangażował nie tylko uczniów, lecz także lokalne społeczności.

Przy wykonywaniu zadania konkursowego uczniowie mogli wykazać się kreatywnością – mieli bowiem dowolność, co do scenariusza i pomysłu na film. Efekty ich zaangażowania można oglądać na Facebook’u „DOBRY MONTAŻ”, gdzie opublikowane zostały wszystkie filmy. Odbywa się tam również głosowanie, które potrwa jeszcze do 20 kwietnia 2018 roku. Na autorów zwycięskiej pracy z największą liczbą głosów czeka nagroda pieniężna w wysokości 3000 PLN. Każdy z zespołów uczestniczących w projekcie otrzymał także zestaw gadżetów.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Facebook’u „DOBRY MONTAŻ” 23 kwietnia 2018 roku. Zapraszamy do obejrzenia wszystkicj filmów i głosowania!

open