Home Builder 4Young Architects PONZIO – ROK NOWOŚCI 2018
PONZIO – ROK NOWOŚCI 2018
0

PONZIO – ROK NOWOŚCI 2018

0
0

Marka Ponzio w ciągu niemal 80 lat działalności na rynku europejskim i 25 lat na rynku polskim osiągnęła wiodącą pozycję wśród dostawców systemów aluminiowych.

Firma odnosi sukcesy dzięki stosowaniu zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz zapewnieniu wysokiej jakości obsługi klienta, która jest jej priorytetem. Konsekwentnie realizuje strategię, zgodnie z którą każda nowa, przemyślana inwestycja – to jeszcze większe możliwości rozwoju.

Inwestowanie w zaplecze techniczne oraz profesjonalną kadrę jest koniecznym warunkiem sprawnego funkcjonowania firmy przy tak dynamicznym wzroście sprzedaży. Równolegle z rozwojem infrastruktury i wzrostem zatrudnienia, firma zwiększyła intensywność wdrażania nowych rozwiązań. Na przestrzeni ostatniego roku zaprojektowano całą gamę nowych produktów, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

„Troska o utrzymanie wysokiej jakości marki jest gwarancją naszych sukcesów na rynku.” – ANDRZEJ KAROLEWSKI, Wiceprezes Zarządu Ponzio

ROK NOWOŚCI 2018

open