Home News FISCHER POLSKA STARTUJE Z VLOGIEM PORADNIKOWYM
FISCHER POLSKA STARTUJE Z VLOGIEM PORADNIKOWYM
0

FISCHER POLSKA STARTUJE Z VLOGIEM PORADNIKOWYM

0
0

 Producent popularnych mocowań na swoim kanale na YouTubie zaprezentował właśnie nową wersję „Akademii fischera”. W ramach vloga cyklicznie będą pojawiać się wideo poradniki z instruktażami i testami wybranych produktów. Premierowy odcinek marka udostępniła widzom 16 listopada.

Na kanale YouTube „fischer systemy zamocowań” pojawił się pierwszy odcinek vloga poświęcony sposobom mocowania w płycie gipsowo-kartonowej. W trakcie kilkuminutowego wideo zostały omówione m.in. najpopularniejsze na rynku kołki do płyt z gipskartonu, różnice w ich zastosowaniu czy montażu. Twórcy YouTube’owej „Akademii fischera” podkreślają, że ich celem jest przede wszystkim poszerzenie wiedzy dotyczącej systemów mocowań. Każde video będzie więc składać się z części teoretycznej i praktycznej. Widzowie zobaczą m.in. testy wytrzymałościowe produktów, przyjrzą się bliżej zastosowaniu i montażowi np. kotew chemicznych, porównaniu różnych rodzajów kołków rozporowych oraz poznają całą gamę mocowań do wszystkich zastosowań. Treści publikowane na vlogu są skierowane głównie do fanów DIY, majsterkowiczów, ale też wykonawców odpowiedzialnych za właściwy dobór produktów przy pracach budowlano-remontowych.

Od dłuższego czasu obserwujemy dynamiczny rozwój segmentu DIY w Polsce. Coraz więcej osób chce nie tylko świadomie wybierać produkty, ale też samodzielnie wykonywać drobne prace domowe czy naprawcze. Spora część z nich poszukuje odpowiedzi na swoje pytania w Internecie. Jako eksperci z zapleczem badawczym i doświadczeniem szkoleniowym chcemy naszym fanom tę wiedzę dostarczyć w atrakcyjnej formie. Zdecydowaliśmy się na format video, który z jednej strony zapewni dostęp do sprawdzonej, fachowej wiedzy, a z drugiej wpisze się w tradycję firmy fischer. Dlatego nazwa naszego vloga nawiązuje do serii szkoleń do architektów, projektantów czy inżynierów realizowanych w latach ubiegłych pod szyldem „Akademii fischer”, podczas której przekazujemy wiedzę o planowaniu systemów mocowań, jak i doborze mocowania. Chcemy być blisko naszych sympatyków i klientów zarówno na YouTub’ie, jak i innych kanałach online – nowej stronie www, portalu poradnikowym BezpiecznyFischer.pl i Facebooku, za pośrednictwem którego fani również zwracają się do nas z pytaniami o odpowiedni wybór mocowań – wyjaśnia Artur Pławny, dyrektor ds. strategii produktowej i marketingu fischer Polska.

Marka do współpracy – w roli prowadzącego – zaprosiła Norberta Szafranowicza, majsterkowicza z zamiłowania, a zarazem autora vloga „Zabawa w budowie”. Wszystkie odcinki będą cyklicznie publikowane na oficjalnym kanale fischer na YouTubie oraz udostępniane na portalu poradnikowym BezpiecznyFischer.pl. Każdy z widzów będzie miał szansę nie tylko poszerzyć swoją wiedzę z zakresu mocowań, ale również wziąć udział w konkursach z nagrodami na profilu fischer na YouTubie czy Facebooku.

Więcej informacji:

www.youtube.com/fischersystemyzamocowan

open