Home News KLIMAS WKRĘT PARTNEREM GŁÓWNYM X KONGRESU STOLARKI POLSKIEJ
KLIMAS WKRĘT PARTNEREM GŁÓWNYM X KONGRESU STOLARKI POLSKIEJ
0

KLIMAS WKRĘT PARTNEREM GŁÓWNYM X KONGRESU STOLARKI POLSKIEJ

0
0

Firma Klimas Wkręt-Met, wiodący producent wysokiej jakości technik zamocowań w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, objął rolę patrona generalnego X Kongresu Stolarki Polskiej, organizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Branża stolarki budowlanej odlicza dni do zbliżającego się X Kongresu Stolarki Polskiej. W czasie dwudniowego spotkania  odbędą się prezentacje, podsumowania oraz dyskusje na tematy związane z transformacją cyfrową, która w szybkim tempie staje się częścią strategii rozwoju wielu przedsiębiorstw.  Uczestnicy będą m.in. starali się zmierzyć z odpowiedzią na pytanie czy sektor stolarki budowlanej w Polsce jest gotowy na rewolucje cyfrową – wejście w erę przemysłu 4.0. Marka Klimas Wkręt-Met przyłączyła się do wydarzenia w roli partnera generalnego.

Gotowość na rewolucję cyfrową
Dynamiczny postęp technologiczny, a co za tym idzie coraz bardziej wymagający klienci, narzucają konieczność szybkiego dostosowywania się przedsiębiorstw do zmieniającej się rzeczywistości. Firma Wkręt-Met dużą uwagę skupia na budowaniu świadomości i kultury organizacyjnej, które mają sprzyjać cyfryzacji  „Wciąż przekonujemy się o tym, że transformacja w erze cyfrowej nie ogranicza się do wprowadzenia do firmy najnowszych technologii, ale przede wszystkim do zmiany modelu biznesowego, przygotowania organizacji, ludzi i narzędzi do gotowości na kreowanie nowych potrzeb klientów. Nasza obecność na Kongresie w roli partnera generalnego nie jest w związku z tym przypadkowa. Jako jeden z głównych dostawców technik zamocowań musimy zapewnić dobry produkt, ale też stosować otwartą perspektywę strategii współpracy z naszymi partnerami handlowymi, którzy biorą czynny udział, bądź też już są przedstawicielami firm działających w oparciu o przemysł 4.0 – podkreśla Maciej Strychalski, dyrektor marketingu w Klimas Wkręt-Met.

Integracja i dialog
Firma Klimas Wkręt-Met jest związana ze Związkiem Polskie Okna i Drzwi od 2013 roku. Czynnie angażuje się nie tylko w kolejne Kongresy Stolarki Polskiej ale i inne inicjatywy Związku POiD, takie jak akcja Dobry Montaż oraz towarzysząca Międzynarodowym Targom Architektury i Budownictwa Budma – Monteriada. „Branża stolarki budowlanej od wielu lat stanowi jeden z mocnych akcentów polskiej gospodarki, mający duży udział w wytwarzaniu wartości dodanej brutto, utrzymywaniu miejsc pracy i nakładach inwestycyjnych.  Związek natomiast zrzesza Orłów polskiej stolarki, marki, które widzą potrzebę inicjowania dialogu na temat rozwoju branży, a przede wszystkim ten dialog prowadzą. Podejmując kolejne inicjatywy, chcemy dołożyć swoją cegiełkę w budowaniu jak najwyższych standardów we wszystkich obszarach działalności przedsiębiorstw” – dodaje Maciej Strychalski.

Jubileuszowy X Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w dniach 23-24 maja w hotelu Warszawianka w Jachrance. O znaczeniu transformacji cyfrowej rozmawiać będą m.in. dr. Witold Jankowski, Redaktor Naczelny „Harvard Business Review Polska”, Prezes Zarządu ICAN Institute, Andrzej Soldaty Lider Projektu Platforma Przemysłu Przyszłości w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Robert Konieczny z KWK PROMES.

open