Home Topbuilder TOPBUILDER 2020 PUBLIKACJA TOPBUILDER 2020 JUŻ DOSTĘPNA
PUBLIKACJA TOPBUILDER 2020 JUŻ DOSTĘPNA
0

PUBLIKACJA TOPBUILDER 2020 JUŻ DOSTĘPNA

0
0

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Wszystkim tegorocznym Laureatom XII edycji konkursu – zdobywcom tytułu i statuetek TopBuilder 2020 serdecznie gratulujemy i rekomendujemy branży!

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Nagroda za najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne, za usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży oraz inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i w których zastosowano nowoczesne rozwiązania. TopBuilder to także wyróżnienie dla sektora IT&BIM, ale również dla producentów z branży budowlanej za usługi, produkty i technologie mające zastosowanie w architekturze oraz budownictwie.

W tym roku Kapituła wskazała 60 godnych rekomendacji podmiotów: inwestycji, usług i produktów. Nowości roku, innowacje oraz produkty rekomendowane, zweryfikowane rynkowo po latach eksploatacji – to trzy kategorie, w których tradycyjnie przyznano wyróżnienia producentom. Jak co roku wyniki konkursu odzwierciedlają dynamikę rozwoju i trendy nowoczesnego budownictwa w Polsce oraz pokazują dokonania na tym polu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, deweloperów i wykonawców oraz dostawców rozwiązań. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku nie tylko aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci, ale również znakomici, utalentowani i doświadczeni architekci. Patrząc uważnie na listę wyróżnionych, warto dostrzec inwestycje, które poza aspektami twórczymi i technicznymi doceniono właśnie za udaną współpracę jej realizatorów.

Wszystkim tegorocznym Laureatom XII edycji konkursu – zdobywcom tytułu i statuetek TopBuilder 2020 serdecznie gratulujemy i rekomendujemy branży!

[3d-flip-book mode=”fullscreen” pdf=”https://builderpolska.pl/wp-content/uploads/2020/04/TOP-BUILDER-2020_NET.pdf”][/3d-flip-book]

open