Home Aktualności Ankieta Build The Future
Ankieta Build The Future
0

Ankieta Build The Future

0
0

Termin na wypełnienie ankiety został wydłużony do 15 sierpnia! Zapraszamy do udziału w badaniu branży budowlanej w Polsce, które jest częścią projektu “Build The Future” prowadzonego przez magazyn “Builder”, firmę doradczą PwC Polska oraz Bisnode Polska. Wyniki pozwolą na lepsze zrozumienie tego, co czeka branżę budowlaną, a Państwu umożliwią porównanie sytuacji swojego przedsiębiorstwa z kondycją całego sektora.

Branża budowlana bywa nazywana “branżą w wiecznym kryzysie” z uwagi na jej dużą ekspozycję na zmiany warunków rynkowych. Czyni to z niej jednocześnie swoisty barometr sytuacji gospodarczej. Co ciekawe, w czasach kryzysu innego niż wszystkie poprzednie, wywołanego przez COVID-19, wiele segmentów branży budowlanej, w tym w szczególności generalni wykonawcy, okazało się odpornych na zawirowania. Czy to efekt krótkoterminowy? Co będzie się działo w branży w najbliższych miesiącach i latach? Jakie stoją przed nią szanse i zagrożenia? Czy innowacyjność, dywersyfikacja, konsolidacja będą odpowiedzią na nową sytuację gospodarczą? Jak zmieni się rynek nieruchomości?

Na te i inne pytania chcemy wspólnie odpowiedzieć poprzez badanie, a zebrane wnioski opublikujemy w raporcie. Wyniki pozwolą na lepsze zrozumienie tego, co czeka branżę budowlaną, a Państwu umożliwią porównanie sytuacji swojego przedsiębiorstwa z kondycją całego sektora.

Link do ankiety https://bit.ly/AnkietaBuildTheFuture

Będzie on dostępny do wypełnienia do 15 sierpnia 2020 r. włącznie. Wypełnienie formularza zajmuje ok. 15 min.

Podanie danych kontaktowych nie jest obowiązkowe.

open