Home Builder Online BUILDER – LISTOPAD 2020
BUILDER – LISTOPAD 2020
0

BUILDER – LISTOPAD 2020

0
0

Jak co roku w ostatnim jego kwartale, ale jednocześnie z rozpoczęciem na dobre roku akademickiego, „Builder” stawia sobie wysokie wymagania – połączenia walorów pisma opiniotwórczego, środowiskowego, sondującego oraz analizującego pozycję firm i nastroje w branży oraz praktycznego  edukatora.

W tym miesiącu kontynuujemy zaproszenie do szeroko rozumianej branży  budowlanej, by wskazała, co dobrego, mimo przeciwności losu, niesie ze sobą bieżący rok, jakie są najważniejsze dokonania w architekturze, budownictwie i nauce, oraz by pochwaliła się swoimi osiągnięciami w sytuacji zarządzania kryzysowego. W imieniu Kapituły Builder Awards zapraszam wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, deweloperów, projektantów, wykonawców, producentów i doradców – do zgłaszania swoich dokonań! Pokażmy, że polskie budownictwo działające na rzecz rodzimej gospodarki ma się doskonale i mamy być z czego dumni!

Ze swojej strony obiecujemy rzetelnie je zaprezentować z ujęciem analizy rynku i wiodących przedsiębiorstw budowlanych oraz ich pozycjonowaniem, bilansem najważniejszych graczy sektorów wykonawczego, deweloperskiego i producenckiego pod kątem rentowności, wielkości aktywów oraz przychodów. Ciekawi jesteśmy porównania z wynikami poprzedniej edycji rankingu, kto awansował, kto utrzymał, a kto nie obronił swojej pozycji. W przygotowaniu specjalnie dla Państwa druga edycja rankingu „Buildera”, którą już z satysfakcją zapowiadamy.

Problematyka jesiennego numeru „Buildera” i jego naukowego działu Builder Science sprzyja lekturze, do której serdecznie zachęcam!

DANUTA BURZYŃSKA
I REDAKTOR NACZELNA

W tym numerze szczególnie polecamy wywiad ,,Dla nas to więcej niż tylko dach!„. Rozmowa z Konradem Machulą, Dyrektorem Regionu East-North Grupy BMI

BIZNES/BUILD THE FUTURE – ,,Prawo budowlane 2020″, Katarzyna Kosim PwC Legal

BUILDER4FUTURE – ,,Tensegrity”, Grzegorz Kaczmarczyk

BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE – ,,Polskie magazyny notują wzrosty”, Tomasz Olszewski, Tomasz Puch, JLL

BUDOWNICTWO – ,,Bezpieczny pożarowo dom o konstrukcji drewnianej”, Paweł Sulik, Instytut Techniki Budowlanej

ARCHITECTURE DESIGN – ,,Mocne akcenty Ponzio w DL PIANO”, PONZIO POLSKA

open