Home Builder For The Future DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ
DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ
0

DZIEŃ MŁODEGO INŻYNIERA NA POLITECHNICE POZNAŃSKIEJ

0
0

Już 19 listopada na Wydziale Inżynierii Lądowej i Transportu Politechniki Poznańskiej odbędzie się w formule ON-LINE „Dzień Młodego Inżyniera”. Wydarzenie jest organizowane wspólnie z miesięcznikiem „BUILDER” w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Builder for the Young Engineers”.

DMI ODBĘDZIE SIĘ W GODZ. 10.00 – 13.00

LINK DO REJESTRACJI:  https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/121

W programie Dnia Młodego Inżyniera odbędą się wykłady dotyczące rozwiązań i technologii w nowoczesnym budownictwie, przedstawione przez wybitnych inżynierów, reprezentujących Stowarzyszenie Producentów Betonów oraz największe firmy w branży budowlanej. Podczas wydarzenia online będzie czas na zadawanie pytań i aktywny udział w wydarzeniu.

PODCZAS DMI DOWIESZ SIĘ:

– dlaczego jest tak popularny AUTOKLAWIZOWNY BETON KOMÓRKOWY – WSZECHSTRONNY MATERIAŁ DO BUDOWY ŚCIAN – jakie ma najważniejsze cechy i gdzie można stosować te elementy murowe?
– poznasz PRZEBIEG PROCESU OD PROJEKTU DO REALIZACJI – świadomość, komunikacja, współtworzenie, czyli prawidłowe projektowanie i realizowanie w zespołach projektowych na przykładach ciekawych obiektów realizowanych w technologii deskowań i rusztowań PERI
– jak została wykorzystana NOWOCZESNA TECHNOLOGIA SPAWALNICZA CRC Evans 135/135 na budowie Gazociągu wysokiego ciśnienia
– jakie są WYMAGANIA, ROLA I FUNKCJE FASAD, OKIEN I DRZWI ALUMINIOWYCH W OBIEKCIE BUDOWLANYM – na co powinien zwrócić uwagę przyszły kierownik budowy, inspektor nadzoru, projektant konstrukcji budowlanych.
– poznasz ZAGADNIENIA BEZPIECZEŃSTWA POŻAROWEGO.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W DNIU MŁODEGO INŻYNIERA.

UWAGA! Żeby otrzymać certyfikat konieczne jest zarejestrowanie się na platformie Buildera oraz potwierdzenie obecności na wydarzeniu w aplikacji ZOOM w dniu 19 listopada podczas DMI.

LINK DO REJESTRACJI:  https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/121

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

open