Home News „Wbicie łopaty” – rozpoczęcie budowy nowych przestrzeni produkcyjnych i biurowych w firmie Krause
„Wbicie łopaty” – rozpoczęcie budowy nowych przestrzeni produkcyjnych i biurowych w firmie Krause
0

„Wbicie łopaty” – rozpoczęcie budowy nowych przestrzeni produkcyjnych i biurowych w firmie Krause

0
0

Marka KRAUSE DESIGN działa na polskim rynku już ponad 15 lat, w tym czasie osiągnęła pozycję jednego z największych dostawców wykończeń z materiałów Solid Surface w Polsce oraz prężnie działa na rynkach zagranicznych. Zespół Krause to specjaliści z ogromnym doświadczeniem w swojej dziedzinie. W poprzednim roku firma powiększyła się o nową halę produkcyjną w strefie ekonomicznej w Gogolinie. W związku z dynamicznym rozwojem, pojawiła się potrzeba rozbudowy głównej siedziby firmy.

Prace nad nowym projektem inwestycyjnym rozpoczynają się w lutym bieżącego roku. Budowa obejmować będzie powstanie nowej hali produkcyjnej, która będzie połączona z już istniejącymi. Łącznie zakład produkcyjny Krause zwiększy się do blisko 2000 m² powierzchni, na którą będą składały się hale produkcyjne i magazynowe. W związku z rozbudową, obecny nowoczesny park maszynowy zostanie doposażony i wzbogacony. Powstaną też nowoczesne przestrzenie biurowe urządzone według najwyższych standardów i trendów. Oddanie nowej inwestycji do użytku zaplanowane jest na sierpień 2021 roku.

Rozbudowa siedziby firmy Krause w Naroku jest częścią długofalowej strategii rozwoju, która zakłada m.in. ekspansję na nowe rynki zagraniczne oraz rozwój własnych produktów. Rozbudowa zakładu w Naroku to zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu, które spowodują m. in. znaczące skrócenie czasu realizacji zamówień. Inwestycja związana z powiększeniem powierzchni produkcyjnej zakładu, to także 25-30 nowych miejsc pracy dla mieszkańców Opolszczyzny i okolic.

Nieustannie dążymy do dalszego wzrostu mocy produkcyjnej. Nasi pracownicy odpowiadają za wprowadzenie do naszych produktów szeregu znakomitych innowacji” – powiedział Roland Krause, prezes Krause Design. Specjaliści, którym zależy na pogłębianiu wiedzy, bezpośrednim udziale w procesie tworzenia produktu i rozwoju kariery, mają teraz świetną okazję, by dołączyć do niezwykle utalentowanego zespołu Krause Design. Chcemy, by wielki sukces, jaki odnieśliśmy dzięki utalentowanym inżynierom, przyczynił się do dalszego rozwoju firmy”.

open