Home Builder Online BUILDER – MARZEC 2021
BUILDER – MARZEC 2021
0

BUILDER – MARZEC 2021

0
0

Marcowy numer „Buildera” jest szczególnie ważny i polecam go uwadze całej branży. Z kilku powodów. „Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono” – pisaliśmy dokładnie rok temu w kontekście pandemii, która jest wciąż testem dla nas wszystkich – sprawdzianem z odpowiedzialności, solidarności oraz wzajemnego wspierania się, prywatnie i zawodowo. Branża budowlana nieustannie zdaje go na placach budów, liniach produkcyjnych, a także w przedsiębiorstwach, rozwijając swoje organizacje z duchem czasu oraz z myślą o przyszłości, odnosząc w wielu dziedzinach spektakularne sukcesy i okazując w tym trudnym czasie również pomoc dla potrzebujących. Jest to godne i podziwu, i szacunku, i przypomnienia. Jest to godne uhonorowania firm oraz osób, które potwierdziły swoje rynkowe pozycje, a także managerskie umiejętności zarządzania w tak wyjątkowych okolicznościach i dowiodły swej nietuzinkowości. Tegoroczni Laureaci nagród Buildera to liderzy budownictwa oraz biznesu, uzdolnieni i kreatywni projektanci, a także zaangażowani naukowcy i dydaktycy – pasjonaci w swoich dziedzinach.

Z tego powodu właśnie marcowe wydanie „Buildera” jest tak wyjątkowe. Zapraszam serdecznie do jego lektury oraz zapoznania się z okolicznościową publikacją Builder Leaders 2020, w zgranym duecie prezentujących Laureatów Builder Awards za 2020 rok!

W imieniu Kapituły i Redakcji jeszcze raz szczerze gratuluję Laureatom XVIII edycji Builder Awards zasłużonych wyróżnień: Polski Herkules, Osobowość Branży, Budowlana Firma Roku oraz Laury Buildera! You are the Champions!

DANUTA BURZYŃSKA
I REDAKTOR NACZELNA

W tym numerze szczególnie polecamy wywiad „Budujemy lepszą przyszłość”, Rozmowa z Tomasem Trocilem, Prezesem Zarządu Hilti Poland. Z działu „ARCHITECTURE & DESIGN” polecamy rozmowę z Przemysławem Mac Stopą z MASSIVE DESIGN oraz „PROJEKTY 2021”.

BIZNES/ DEBATA – „BUDOWNICTWO 2021, czyli BUDOWNICTWO PRZYSZŁOŚCI”, Piotr Olgierd Korycki, Prezes Stowarzyszenia DAFA

BUDOWNICTWO ZRÓWNOWAŻONE – „ZIELONA (R)EWOLUCJA”, Marta Hincz, Katarzyna Kosim PwC Legal

INWESTYCJE – „Projektanci branżowi o GPY”, Piotr Koseła, Maciej Sobotkowski, Paweł Wilim, Buro Happold Marcin Citko, JEMS Architekci

ARCHITECTURE & DESIGN – „PROJEKTY 2021”, Szymon Wojciechowski APA Wojciechowski

[3d-flip-book mode=”fullscreen” pdf=”https://builderpolska.pl/wp-content/uploads/2021/03/B03_2021mprasa.pdf”][/3d-flip-book]

open