Home News CLUBHOUSE -Unikalny budynek nad wodą.
CLUBHOUSE -Unikalny budynek nad wodą.
0

CLUBHOUSE -Unikalny budynek nad wodą.

0
0

CLUBHOUSE to szczecińska inwestycja charakteryzująca się nowoczesną  stylistyką budynku. Każde mieszkanie posiada przestronny balkon lub taras o powierzchni nawet do 70 m kw.  W balkonach celem eliminacji mostów cieplnych zastosowano rozwiązania firmy Schöck. Na klatkach  schodowych wykorzystano izolatory akustyczne Schöck Tronsole® typu F.

CLUBHOUSE to szczególna inwestycja dla tych, którzy poszukują niepowtarzalnych miejsc do zamieszkania w harmonii z naturą, a jednocześnie w bliskości miejskich udogodnień. To również miejsce dla tych którzy cenią wyjątkowe formy architektoniczne, nowoczesność i styl. Cała inwestycja składa się z 33 nowych mieszkań w tym lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marina Developer Sp. z o.o. przewidział również miejsca postojowe naziemne. Każde mieszkanie będzie wyposażone w  duży, przestronny balkon lub taras o powierzchni nawet do 70 m kw. Duże przeszklenia pozwolą na pełne „odczucie” przestrzeni. Sąsiedztwo przystani jachtowej sprawi, że widok codziennie będzie niepowtarzalny.  

Dzielnica ma charakter mieszkalno- rekreacyjny. W ostatnich latach dynamicznie rozwija się tu także  sektor usługowy.

Inwestycja CLUBHOUSE– balkony z łącznikami Schöck typu K,Q,Z

Przy realizacji balkonów i galerii wspornikowych o wysięgu dochodzącym do 2m wykorzystano prawie 650 sztuk łączników  termoizolacyjnych Schöck Isokorb® typu  K, Q i Z. Dzięki temu uniknięto mostków termicznych na styku balkon – budynek przy jednoczesnej rezygnacji z tradycyjnej izolacji płyt balkonowych. Poprawiło to nie tylko właściwości użytkowe budynku, ale co ważniejsze, pozwoliło zaoszczędzić czas i pieniądze na pracach wykończeniowych. Cieńsze płyty balkonowe sprawiają wrażenie lżejszych i bardziej eleganckich. W celu ochrony mieszkańców przed napływem dźwięków stukowych z klatek schodowych, do oparcia prefabrykowanych biegów schodowych wykorzystano izolatory akustyczne Schöck Tronsole® typu F.

open