Home Aktualności Uponor dzieli się wiedzą i rozpoczyna serię spotkań Live Talks
Uponor dzieli się wiedzą i rozpoczyna serię spotkań Live Talks
0

Uponor dzieli się wiedzą i rozpoczyna serię spotkań Live Talks

0
0

Uponor rozpoczyna Live Talks – serię cyfrowych, bezpłatnych spotkań, których celem jest przekazywanie rzetelnej wiedzy z zakresu ogrzewania, chłodzenia oraz instalacji wodociągowo-kanalizacyjnych. Pierwsze ze spotkań odbędzie się pod koniec października, a jego tematem będą powszechnie panujące mity na temat stacji mieszkaniowych.

Ideą, przyświecającą Live Talks, jest szerzenie wiedzy i promowanie najbardziej efektywnych, – również pod kątem energooszczędności i ekologii – rozwiązań. W spotkaniach oprócz przedstawicieli firmy Uponor wezmą udział eksperci, którzy na co dzień zajmują się projektowaniem, architekturą czy też instalacją urządzeń. Co ważne, będą mieć one charakter interaktywny. Każdemu ze spotkań ma towarzyszy czat oraz sesja pytań i odpowiedzi. Ponadto uczestnicy będą mogli planować spotkania z przedstawicielami Uponor, by uzyskać jeszcze bardziej szczegółowe informacje na dany temat.

Pierwsza z sesji ma na celu rozprawienie się z najpopularniejszymi mitami i błędnymi wyobrażeniami na temat zdecentralizowanego wytwarzania ciepłej wody, jak m.in. wyższe koszty, wymagania konserwacyjne i efektywności energetycznej, czy też higiena wody pitnej. W spotkaniu weźmie udział Thomas Raadts, wiceprezes ds. Marketingu i rozwoju Uponor Building Solutions Europe, a także projektant Michael Kirchner z firmy budowlanej IBK Haustechnik, deweloper Torsten Kai-Larsen z SBU Framtid w Szwecji oraz specjaliści z hiszpańskiej firmy instalacyjnej Castellana de Instalaciones CIMESA.

Pierwsze 60-minutowe spotkanie prowadzone w języku angielskim odbędzie się już 28 października o godz. 10:00 i jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych. Rejestracja na wydarzenie jest prowadzona na stronie internetowej: https://uponor-livetalk.com. Kolejne sesje mają dotyczyć zrównoważonego rozwoju (8 lub 9 grudnia 2021 r.) oraz wykorzystywania cyfrowych technologii w planowaniu instalacji (28 stycznia 2022 r.).

Seria Live Talks stanowi zapowiedź uruchomienia platformy cyfrowej Uponor Campus, która ma otworzyć nowy rozdział w kontaktach pomiędzy firmą a jej klientami. Będzie ona łączyć wydarzenia online, kursy e-learningowe i szkolenia produktowe, a jednocześnie ułatwiać kontakt klientów z ekspertami Uponor.

open