Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 SOLETANCHE POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
SOLETANCHE POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

SOLETANCHE POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Bez względu na to, z czym mamy do czynienia, czy to z nowym obiektem, czy też z istniejącym już budynkiem, solidne fundamenty są zawsze podstawą gwarantującą stabilność i wytrzymałość konstrukcji.

REALIZUJEMY FUNDAMENTY MIEJSC WAŻNYCH DLA POKOLEŃ

Soletanche Polska jest filią Soletanche Bachy (wchodzi w skład grupy VINCI Construction) i realizuje prace z zakresu fundamentowania specjalistycznego oraz robót żelbetowych we wszystkich sektorach budownictwa. Na polskim rynku jest obecna od 1996 roku.

Do flagowych realizacji Soletanche możemy zaliczyć wykonanie suchego wykopu pod Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Ponadto od wielu lat firma pomaga łączyć Polskę, realizując fundamentowanie strategicznych obiektów infrastrukturalnych, takich jak: Trasa W-Z w Łodzi, obwodnica Warszawy, stacje I i II linii warszawskiego metra, komory startowe Tunelu Średnicowego w Łodzi oraz przebudowa stacji Warszawa Zachodnia. Do imponującego portfolio należą również realizacje rewitalizacyjne, np. Teatr Polski i budynek Posejdon w Szczecinie, Centrum Praskie Koneser, Browary Warszawskie, Dawna Fabryka Norblina, PZO czy Hotel EC Powiśle w Warszawie.

Wśród technologii stosowanych przez Soletanche znajdziemy: ściany szczelinowe, kotwy, palisady, przesłony kopane, jet-grouting, DSM, TRENCHMIX®.

Soletanche Polska stawia na stały rozwój i dlatego od kilku lat oferta firmy jest wzbogacona o kompleksowe realizacje konstrukcji obiektów (mieszkalnych oraz użytkowych), które stanowią synergię prac geotechnicznych z żelbetowymi.

Soletanche w pigułce:
•240 pracowników
•Siedziba Główna – Warszawa
•Oddziały – Kraków, Wrocław, Gdańsk
•Marki: ForSHORE, SIXENSE
• #BuildOnUs


https://www.soletanche.pl

https://www.facebook.com/soletanche/

open