MINI
0

MINI

0
0

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego MINI powstała z miłości do minimalizmu. Gniazda i łączniki MINI to drobne elementy funkcjonalne, niewielkie akcenty na ścianie, które odgrywają ważną rolę w kreowaniu minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza.

NAZWA PRODUKTU:

  • Seria MINI

FIRMA:

  • Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE:

Seria umożliwia tworzenie połączeń kolorystycznych mechanizmów i ramek uniwersalnych w ramach kolorystyki serii. Dodatkową cechą jest możliwość doboru innego koloru ramki pośredniej niż kolor mechanizmu i ramki uniwersalnej (ramkę pośrednią w innym kolorze niż kolor mechanizmu należy kupić osobno).

OPIS:

Seria MINI jest podtynkową serią osprzętu elektroinstalacyjnego, która reprezentuje najważniejsze zalety współczesnego wzornictwa. Składa się z mechanizmów gniazd i łączników elektrycznych oraz dedykowanych do nich ramek uniwersalnych, tzn. możliwych do montażu w poziomie lub w pionie. Dzięki niewielkim rozmiarom ramki MINI sprawiają, że kompletny produkt zamontowany na ścianie jest dyskretny – uzupełnia koncepcję projektanta, nie wprowadzając rewolucyjnej zmiany do stylistyki pomieszczenia. Produkty serii MINI pomagają swobodnie korzystać z urządzeń elektrycznych, podkreślając klimat wnętrza. Artykuły z tej serii są dostępne w wielu kolorach, również matowych i pastelowych.

ZASTOSOWANIE:

Przede wszystkim wnętrza mieszkalne, biurowe, audytoryjne, sale konferencyjne, biura typu open space, coworkingi, elastyczne przestrzenie pracy, a także hotele i restauracje.

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY:

  • niewielki rozmiar ramek (80,0 mm x 80,0 mm x 6,3 mm),
  • bogata kolorystyka (7 kolorów mechanizmów i ramek uniwersalnych, 19 kolorów ramek pośrednich, w tym matowe i pastelowe),
  • ramki uniwersalne umożliwiające montaż osprzętu w poziomie lub w pionie,
  • 90 różnych funkcji mechanizmów elektroinstalacyjnych różnego rodzaju,
  • 2 rodzaje łączników (klawiszowy i dźwigniowy: w „stylu amerykańskim”),
  • możliwość montażu natynkowego dzięki dedykowanym puszkom natynkowym.

PREMIERA:

2019

KONTAKT DO FIRMY:

KARLIK ELEKTROTECHNIK SP. Z O.O.
ul. Wrzesińska 29, 62330 Nekla
tel: +48 61 437 34 00 faks: +48 61 437 34 04 karlik@karlik.pl
www.karlik.pl


Fot. Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

open