Home Builder Online BUILDER 05.2022
BUILDER 05.2022
0

BUILDER 05.2022

0
0

Świeżo po rozdaniu nagród za najlepsze rozwiązania, usługi i inwestycje budowlane roku, pełni podziwu dla branży, po raz kolejny chylimy czoła przed jej dokonaniami. W dodatku niejednokrotnie naprawdę spektakularnymi.

Prezentujemy je co miesiąc na cyfrowej platformie Buildera: na naszych łamach i w social mediach. Nagradzamy je wyróżnieniami Builder Awards: Budowlana Firma Roku, Polski Herkules, Osobowość Branży, Laury Buildera, Builder Super Power oraz TopBuilderem.

W pandemii wyzwania z niej wynikające wzmocniły branżę, która pokazała swoją siłę, determinację i była oraz wciąż jest wzorem dla innych sektorów gospodarki.

Ważną jej cechą jest rozwój oparty o działalność badawczą na rzecz nowych, innowacyjnych materiałów i technologii, dostosowywanie instrumentów umożliwiających ten rozwój we współczesnym świecie oraz skuteczne wdrażanie wypracowanych rozwiązań w procesy inwestycyjne, projekty, budowy, obiekty. A przecież firmy budowlane musiały zmierzyć się z zupełnie nowymi wyzwaniami, jak prowadzenie kontraktów w reżimie sanitarnych obostrzeń, wynikającymi z nich dodatkowymi kosztami zabezpieczeń, wzrostem cen materiałów i energii, zakłóceniami w dostawach, problemami z siłą roboczą. Obecna sytuacja, z którą mamy do czynienia od dwóch miesięcy, czyli wojna na Ukrainie, niestety też niesie ze sobą utrudnienia.

Z tym większą uwagą, ale jednocześnie dumą i podziwem, polecamy Państwu treści majowego „Buildera” oraz rekomendujemy 64 TopBuildery 2022 roku, szczerze gratulując ich zdobywcom!

Danuta Burzyńska, Redaktor Naczelna Buildera

open