Home Architecture Design Wnętrza z efektem „wow”
Wnętrza z efektem „wow”
0

Wnętrza z efektem „wow”

0
0

Wizytówką Accord Studio Mebli są wspaniałe realizacje, wyróżniające się wysoką jakością wykonania. Firma zajmuje się produkcją mebli i różnorodnych zabudów meblowych oraz okładzin ściennych i sufitowych. Jej serce – produkcja, to nowoczesny park maszynowy na czele z centrum obróbczym, lakiernią, ślusarnią i tapicernią.

Firma meblarska z Łomianek działa i dynamicznie rozwija się od 1982 roku. Tworzy piękne, eleganckie, wysmakowane oraz fantazyjne wnętrza, korzystając z doświadczenia ekspertów. Przedsiębiorstwo podejmuje coraz większe wyzwania, stawia na nowoczesne rozwiązania i zaawansowane technologie. Współpracuje z wiodącymi firmami projektowo-wykonawczymi o globalnym zasięgu. Wyniki ich pracy można podziwiać w najbardziej prestiżowych biurowcach w Polsce. Jednym z nich jest aranżacja powierzchni biurowej Google w Warszawie.

Perełkami wśród realizacji są niepowtarzalne projekty dla klientów indywidualnych, które łączą funkcjonalność z oryginalnymi rozwiązaniami. Zabudowy takie jak kuchnie, szafy, garderoby oraz inne nieoczywiste kształty są wykonane z najlepszych, wyszukanych materiałów.

Wyzwanie i efekt „wow”

Accord Studio Mebli wyposażyła Bibliotekę Narodową w regały na książki i regały ekspozycyjne, biurka zabudowane z regałami ekspozycyjnymi oraz biurka wolnostojące, a także barierki metalowe na antresoli. Co ciekawe, na realizację wykorzystano aż 6000 m2 płyty meblowej i około 20 km obrzeża. Największym wyzwaniem była zabudowa meblowa na schodach oraz precyzyjne spasowanie regałów ze stopniami. Za efekt „wow” odpowiada długa, 60metrowa, wykończona mosiężną blachą, lada recepcyjna, która stawia kropkę nad i w tym wnętrzu.

Obecnie firma jest zaangażowana w kilka dużych projektów na aranżację biur topowych marek. Oto przykładowe meble: zabudowy o zaoblonym kształcie z płyty fornirowanej naturalnym fornirem, podwieszane regały z konstrukcji stalowej, geometryczna lada recepcyjna z materiału typu solid Surface.

open