Home Topbuilder TOPBUILDER 2023 TOPBUILDER XV EDYCJA
TOPBUILDER XV EDYCJA
0

TOPBUILDER XV EDYCJA

0
0

Zapraszamy do udziału w XV edycji wyróżnień TopBuilder. Czekamy na zgłoszenia najlepszych produktów roku dla budownictwa i architektury oraz wyróżniających się obiektów i usług.

TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. To nagroda za najwyższej jakości produkty, nowości oraz innowacje, w tym sprawdzone rozwiązania materiałowe, technologiczne i konstrukcyjne. Za usługi – projektowe, deweloperskie, wykonawcze, doradcze oraz za nowoczesne narzędzia usprawniające zarządzanie firmami i projektami. Za przedsięwzięcia dedykowane branży oraz za obiekty budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury, często ponadczasową formą, jakością zastosowanych nowoczesnych materiałów i interesującymi rozwiązaniami proekologicznymi. TopBuilder to także wyróżnienie dla sektora IT&BIM za rozwiązania dedykowane dla budownictwa.

Zgłoszenia można dokonać w następujących kategoriach:

I. Produkty/usługi/systemy/technologie:

  1. Nowość na rynku (rok 2022 lub 2023)
  2. Innowacja
  3. Specjalna rekomendacja produktu zweryfikowanego rynkowo, niezawodnego (produkt rekomendowany dla branży jako sprawdzony po latach w eksploatacji)

II. Obiekty (budynki mieszkalne, użyteczności publicznej, budowle inżynierskie, inwestycje infrastrukturalne, obiekty przemysłowe i inne):

  1. Obiekt nowy
  2. Udana modernizacja/rewitalizacja

III. Usługi (generalne wykonawstwo, wykonawstwo specjalistyczne, projektowanie, doradztwo, inne)

Zgłoszone rozwiązania, produkty, usługi oraz budynki/budowle, które przejdą pomyślną weryfikację Kapituły – zostaną nominowane i rekomendowane do nagrody – statuetki TopBuilder 2023.

Wręczenie nagród będzie miało miejsce podczas Gali TopBuilder 2023 zaplanowanej na 18 maja 2023 r. w Warszawie.

Zgłoszenia do wyróżnienia TopBuilder można dokonać poprzez wypełnienie zgłoszenia/ankiety weryfikacyjnej i odesłanie na adres e-mail: olech@buildercorp.pl do 31 marca 2023 r.

Kontakt:

Elżbieta Olech – Sekretarz Kapituły


Linki:

TOPBUILDER 2023 REGULAMIN

TOPBUILDER 2023 ZGŁOSZENIE

TOPBUILDER 2023 INFORMACJE

PUBLIKACJA TOPBUILDER 2022

open