Home IT&BIM BIM BEZ STRESU W AUTODESK REVIT moc dodatków Holixa T4R
BIM BEZ STRESU W AUTODESK REVIT moc dodatków Holixa T4R
0

BIM BEZ STRESU W AUTODESK REVIT moc dodatków Holixa T4R

0
0

Jeżeli jesteś projektantem lub specjalistą z dziedziny BIM, z pewnością dobrze zdajesz sobie sprawę, że proces modelowania i wytwarzania dokumentacji wymaga dużo czasu i wysiłku. Poznaj nakładkę Arkance Systems na Autodesk Revit, która proponuje ponad 40 narzędzi eliminujących braki, poszerzających możliwości i przyspieszających pracę!

Potrzeba rozwoju narzędzi projektowych
Rozwój technologii informatycznych odgrywa obecnie kluczową rolę w branży projektowania architektoniczno-budowlanego. Dzięki nieustannemu postępowi projektanci dysponują coraz większą liczbą narzędzi i możliwości optymalizacji swojej pracy. Wraz z rozwojem BIM takie programy jak Autodesk Revit stają się nieodłącznym narzędziem dla profesjonalistów zajmujących się projektowaniem. Jednakże, mimo ogromnego potencjału i zalet, korzystanie z programów BIM może wiązać się z pewnymi ograniczeniami. Właśnie z tego względu wciąż istnieje potrzeba tworzenia dodatkowych aplikacji i rozszerzeń, które ułatwiają i przyspieszają pracę oraz wprowadzają nowe możliwości dla projektantów. Tutaj na scenę wkraczają firmy specjalizujące się w tworzeniu nakładek i dedykowanych aplikacji.

Arkance Systems jako wsparcie i deweloper
Za niezwykle interesujący przykład takiej firmy może posłużyć Arkance Systems, która koncentruje swoje działania na dostarczaniu rozwiązań rozszerzających możliwości oprogramowania, m.in. Autodesk Revit. Wykorzystując zaawansowane technologie, Arkance Systems tworzy rozszerzenia znacząco usprawniające pracę projektantów, eliminując stres związany z wykonywaniem złożonych zadań. Od lat sukcesywnie kolekcjonuje specjalistyczne rozwiązania i gromadzi je w ramach nakładki Holixa Tools 4 Revit. Jest to zestaw ponad 40 narzędzi usprawniających pracę w aplikacji Autodesk Revit. Narzędzia te pozwolą Ci m.in. na szybsze wymiarowanie różnych elementów budynku, zbiorcze zarządzanie bibliotekami rodzin i ich parametrami, zautomatyzowane tworzenie geometrii, mierzenie czasu pracy przy danym projekcie, ochronę know-how przedsiębiorstwa odnośnie do modeli BIM, automatyzację tworzenia legend, opisów i zestawień i wiele innych. Dzięki rozszerzeniu funkcjonalności podstawowych programów projektanci mogą skupić się na kreatywnym aspekcie swojej pracy, nie zaś na technicznych trudnościach.

Warunki korzystania
Arkance Systems proponuje dwa rodzaje pakietów: Bronze – bezpłatny i dostępny dla wszystkich, Silver – udostępniany bezpłatnie dla klientów Arkance Systems lub na abonament. W celu pobrania rozszerzenia trzeba odwiedzić stronę internetową www.arkance-systems.pl/holixa lub skontaktować się z przedstawicielami handlowymi. Serdecznie zachęcamy do wypróbowania przedstawionych w tabeli, jak i pozostałych narzędzi!

open