Home ARCHIWUM PWB MEDIA BIBLIOTEKA BUILDERA
0

BIBLIOTEKA BUILDERA

0
0

To wyjątkowe, dodatkowe publikacje miesięcznika Builder. Wydawane w formie folderów lub książek. Obszernie omawiane są w nich konkretne tematy. Dotychczas pojawiły się wydania: BUILDER Exclusive, Mosty i BIM.

BUILDER Exclusive – inwestorzy z ponadprzeciętnymi inspiracjami, czołowi polscy i międzynarodowi projektanci, renomowani i rzetelni wykonawcy oraz najwyższej jakości zaawansowane materiały i technologie budowlane. Powyższa mieszanka najlepiej oddaje „duszę” tego projektu. Wydanie obszernie ukazujące wyjątkowe inwestycje w nietuzinkowej formie i szacie graficznej.

Dotychczas zrealizowane projekty:
Builder Exclusive – Plac Zamkowy
Builder Exclusive – OVO Wrocław
Builder Exclusive – Jordanki
Builder Exclusive – Hala Koszyki

„Mosty” – cykl wydań z opisami i zdjęciami mostów współczesnych, które będą służyć jeszcze przez dziesięciolecia i tych zanikających, które już nie będą odtwarzane z orientalnych, nietrwałych tworzyw. Są też w nich opisy i zdjęcia mostów dawnych, dziś już nie istniejących. Uzupełniają je wrażenia z wypraw i wspomnienia roli jaką odegrały w historii.
Dotychczas zostały wydane:
– Wędrówki po mostach Azji Południowo Wschodniej
– Wędrówki po mostach Bliskiego Wschodu
– Wędrówki po mostach Francji
– Wędrówki po mostach za Pirenejami
– Wędrówki po mostach historii
– Wędrówki po mostach za Atlantykiem
– Mosty stolic Rusi
– Wędrówki po mostach Europy Środkowo-Wschodniej (wkrótce)

Książka „BIM – Innowacyjna technologia w budownictwie. Podstawy, standardy, narzędzia autorstwa Andrzeja Tomany, to pierwsza książka wydawnictwa PWB Media. W monografii „BIM – innowacyjna technologia w budownictwie” nie tylko omówiono standardy tej technologii, lecz także porównano ją z tradycyjną techniką pracy w CAD 2D i 3D.

open