Home News NOWY PREZES ZARZĄDU QUICK-MIX W POLSCE
NOWY PREZES ZARZĄDU QUICK-MIX W POLSCE
0

NOWY PREZES ZARZĄDU QUICK-MIX W POLSCE

0
0

Waldemar Pilczek posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu siecią sprzedaży w branży budowlanej. Obecnie zdecydował się zaangażować swój potencjał w dalszy dynamiczny rozwój firmy quick-mix na rynku polskim.

Pan Waldemar Pilczek posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu siecią sprzedaży w branży budowlanej. Od 2007 r. był Dyrektorem Handlowym, a od 2012 r. również Członkiem Zarządu w firmie Caparol Polska. Wcześniej pracował m.in. na stanowisku Dyrektora polskiego Oddziału firmy Xella Trockenbau-Systeme GmbH oraz Dyrektora Handlowego w Knauf Bauprodukte Polska.

W 1990 roku uzyskał dyplom magistra inżyniera na Wydziale Budownictwa Politechniki Śląskiej w Gliwicach, w roku 2006 uzupełnił wykształcenie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie uzyskując tytuł Master of Business Administration. Pan Waldemar Pilczek drugą kadencję pełni także funkcję Członka Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO).

Obecnie zdecydował się zaangażować swój potencjał w dalszy dynamiczny rozwój firmy quick-mix na rynku polskim. Jako nowy Prezes Zarządu quick-mix Sp. z o.o. będzie odpowiedzialny za zarządzanie, wdrażanie nowych strategii, optymalizację wewnętrznych struktur firmy oraz koordynowanie procesów sprzedażowych. „Nowe stanowisko w quick-mix to dla mnie wyzwanie i odpowiedzialność – mówi Waldemar Pilczek. W pracy i biznesie bardzo cenię uczciwość, zaangażowanie i kreatywność. Mam nadzieję, że wspólnie z Zespołem, uda nam się nadać marce quick-mix należne jej, odpowiednie miejsce na polskim rynku chemii budowlanej i stworzyć warunki rozwoju przedsiębiorstwa na kolejne lata”.

Nowy Prezes Zarządu rozpoczął pracę w quick-mix Spółka z o.o. 1 marca 2016 r.

open