Home PATRONATY TARGI BUDOWLANE BUD-GRYF JUŻ 25 RAZ!
TARGI BUDOWLANE BUD-GRYF JUŻ 25 RAZ!
0

TARGI BUDOWLANE BUD-GRYF JUŻ 25 RAZ!

0
0

BUD-GRYF to największa targowa impreza branży budowlanej i energetycznej w województwie zachodniopomorskim. To jedyne na Pomorzu Zachodnim targi poświęcone w całości branży budowalnej, odwiedzane w większości przez indywidualnych inwestorów, deweloperów i architektów – co stanowi ich najistotniejszy atut.

Targi odbędą się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku w hali MTS przy ul. Struga w Szczecinie.

Co roku targi odwiedza blisko 8000 osób, które zapoznają się z ofertą ponad 200 wystawców. W 2016 r. obchodzony będzie jubileusz 25-lecia targów, który zostanie uczczony licznymi atrakcjami dla odwiedzających.

W ofercie wystawców znajdą się nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne.

Obok pełnej oferty produktów i usług budowalnych na odwiedzających targi budowlane czekać będą m.in. widowiskowe pokazy maszyn, gwiazdy znane z TV, warsztaty dla dzieci i dorosłych, wystawa Lego Architecture, rabaty i konkursy. Branżyści skorzystać będą mogli z bogatego programu szkoleń i spotkań z ekspertami w ich dziedzinach, m.in. spotkania inżynierów budownictwa oraz architektów w Strefie Architekta.

Nowością będzie bezpłatny wstęp na targi.

Patronat medialny: BUILDER

open