Home Firmy 10 LAT H+H POLSKA
10 LAT H+H POLSKA
0

10 LAT H+H POLSKA

0
0

Historia firmy H+H Polska Sp. z o.o. rozpoczęła się tak naprawdę 28 lutego 2005 roku od podpisania aktu notarialnego umowy spółki. Jednak prawdziwą działalność biznesową związaną z produkcją i sprzedażą elementów z betonu komórkowego firma rozpoczęła od 1 stycznia 2006 roku. I tę datę przyjmujemy jako narodziny H+H na terenie Polski.

Początek działalności firmy wiązał się z zakupem 5 istniejących na terenie Polski zakładów wytwarzających beton komórkowy: Lidzbark, Warszawa, Gorzkowice, Puławy i Skawina. Jednocześnie od pierwszych dni rozpoczął się proces dofinansowywania i modernizacji tych fabryk. Miesiąc po miesiącu pracowano nad podnoszeniem jakości produkowanych wyrobów równolegle myśląc o innowacjach i to nie tylko dotyczących samych produktów ale także wszystkich procesów funkcjonujących w firmie. Podnoszenie jakości wyrobów H+H wiąże się między innymi z sukcesywnym wprowadzaniem we wszystkich zakładach produkcji bloczków najdokładniejszej tolerancji wymiarowej TLMB, to także polepszanie parametrów technicznych takich jak wytrzymałość na ściskanie czy współczynnik przewodzenia ciepła. To w końcu innowacyjne wyroby standardu H+H Gold+ charakteryzujące się między innymi największymi gabarytami na rynku, specyficznym, „odwracalnym” systemem pióro-wpust oraz największymi wytrzymałościami na ściskanie dla odpowiednich klas gęstości.

Początek roku 2015 to bardzo istotne wydarzenie w historii H+H Polska. 5 lutego 2015 roku H+H Polska objęła 100% akcji Grupy Prefabet S.A. właściciela 5 fabryk produkujących beton komórkowy. Po restrukturyzacji zasobów produkcyjnych, dążącej do przywrócenia rentowności działalności, w strukturze firmy H+H Polska pozostało 6 działających zakładów: Reda, Lidzbark, Warszawa, Puławy, Gorzkowice i Żelisławice.

10 lat działalności H+H Polska nie mogłoby zaistnieć bez ścisłej i owocnej współpracy z partnerami biznesowymi. To dzięki partnerom handlowym H+H Polska jest w stanie zaopatrywać w bloczki z betonu komórkowego budowy w każdym zakątku Polski. To dzięki partnerom H+H Polska z roku na rok przybliża się do celu, jakim jest osiągnięcie pozycji lidera wśród producentów betonu komórkowego na obszarze działalności firmy.

Aby docenić i podkreślić wagę współpracy z partnerami handlowymi przedstawiciele kluczowych firm zostali zaproszeni na galę z okazji 10-lecia H+H Polska, która odbyła się 13 maja 2016 roku w hotelu Holiday Inn Józefów. Podczas bankietu 10-ciu firmom wręczono pamiątkowe statuetki Partner Handlowy 10-lecia H+H. Uroczystość ubarwił występ kabaretu Ani Mru-Mru.

Dziękując wszystkim partnerom biznesowym, z którymi od dziesięciu lat wspólnie budujemy sukces, liczymy na kolejne dekady pełne owocnych wyników.

open