Home PATRONATY IV MISTRZOSTWA POLSKI ARCHITEKTÓW W MARATONIE MTB
IV MISTRZOSTWA POLSKI ARCHITEKTÓW W MARATONIE MTB
0

IV MISTRZOSTWA POLSKI ARCHITEKTÓW W MARATONIE MTB

0
0

W dniach 8-10.07.2016 w okolicach Poznania odbędzie się czwarta edycja imprezy rowerowej dla architektów MTB Archi Cup, w ramach której odbędą się IV Mistrzostwa Polski Architektów w Maratonie MTB oraz Rajd Rowerowy dla Architektów. Miesięcznik Builder objął nad wydarzeniem patronat.MTB Archi Cup 2016 motyw

Inauguracja imprezy odbędzie się w piątkowy wieczór 8 lipca – architekci będą mieli okazję udziału w nocnej wycieczce rowerowej, która odbędzie się w okolicach Poznania. Wieczorem wśród wszystkich przybyłych architektów zostanie rozlosowany pierwszy rower crossowy.

W sobotę 9 lipca uczestnikom zapewniona zostanie duża ilość atrakcji – główną część programu zajmie rajd turystyczny, który urozmaicą ciekawe konkursy, akademia rowerowa, spotkanie z gościem specjalnym wydarzenia oraz wieczorne losowanie drugiego roweru wśród wszystkich obecnych architektów.

MTB Archi Cup kontynuowany będzie w niedzielę 10 lipca w okolicach podpoznańskiej Murowanej Gośliny.  Architekci, którzy zdecydują się na udział w maratonie MTB, będą startować w się IV Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie MTB na dwóch dystansach w odpowiednich kategoriach wiekowych. Wszyscy, którzy preferują tempo rekreacyjne, w niedzielę zaproszeni są na kontynuację rajdu rowerowego. Impreza zakończona zostanie wspólnie wręczeniem nagród i podsumowaniem maratonu i rajdu rowerowego.

Do udziału zaproszeni są architekci z całej Polski – rejestracja możliwa jest poprzez formularz na stronie www.mtbarchicup.pl

open